Redakcja GizChina Polska

Oni tworzą dla Was serwis GizChina Polska

Marcin Tymków


Założyciel, Redaktor Naczelny, Zaplecze techniczne
Zapalony gadżetomaniak, który uznał kiedyś, że nikt nie pisze o chińskim sprzęcie. Interesuje się nowymi technologiami i dba o to, by strona działała jak najlepiej (w końcu absolwent Informatyki na PWr). Od chwili gdy poznał co to Aliexpress, ciężko odciągnąć go od sprawdzania chińskich nowości. Pełen energii, pomysłów i zapału do pracy, a przede wszystkim rozwijania wszystkiego, co internetowe.

Martyna Tymków


Redaktor
Pozytywnie nastawiona do świata studentka "na wyjściu z uczelni". Interesuje się nowymi technologiami, które uwielbia "zmacać" i wytestować 😀 Uważa, że światu technologii zdominowanemu przez facetów przyda się kobieca ręka.
Przygodę z chińskimi gadżetami (i nie tylko) zaczęła od telefonu. Od tamtej pory szukanie ciekawostek i kupowanie wprost z Chin stało się jej hobby.

Kamil Kuźnik


Redaktor
Student II roku Automatyki i Robotyki na AGH w Krakowie. Pasjonat nowych technologii od najmłodszych lat. Przygodę z chińskimi gadżetami zaczął od kamery sportowej. Teraz z elektroniką z Chin nie rozstaje się na krok. Telefony, słuchawki, odtwarzacze czy drony to to co kręci go najbardziej 🙂

Karol Lebiedziński


Redaktor
Świeżak na Politechnice Wrocławskiej. Zagorzały fan ligi Angielskiej. Uwielbiam muzykę, filmy i książki fantasy. Urodzony sportowiec.

Kinga Wąsowicz


Redaktor
Przez część osób kojarzona jako "ruda od xiaomi" rozpoczęła swoją przygodę z chińskimi technologiami końcem 2015 roku, podczas niewinnego poszukiwania nowego telefonu. Wtedy nie spodziewała się, że wyszukiwanie informacji na temat nowości i gadżetów wkrótce stanie się jej hobby, a listonosz będzie każdego tygodnia odwiedzać ją z nowymi paczkami z aliexpress.

Dominik Izydorczyk


Redaktor
Uczeń technikum informatycznego w małej mieścinie zwanej Łodzią. Kontrowersyjny, bezkompromisowy. Telefony to jego pasja i nieodłączna część codziennego życia. Zawsze jest tam, gdzie coś się dzieje, a rozpiska na kilkaset słów w komentarzu na Facebooku to pestka. Wybuchowy i nieokiełznany, ale wie, że zna się na rzeczy i robi to najlepiej, jak tylko umie!

Piotr Grzybowski


Redaktor
Informatyk (z zawodu jak i powołania), freelancer, pasjonat dawnej motoryzacji i fotografii amatorskiej, kolekcjoner elektroniki (z naciskiem na komputery i telefony komórkowe), miłośnik systemów operacyjnych i kuchenki mikrofalowej. Dawniej także działacz społeczny i twórca stron internetowych. Uwielbia porządek, mimo że w swoim miejscu pracy sam tworzy chaos.
W sieci kojarzony głównie jako twórca i administrator facebookowej strony "Telefony bardziej i mniej znane" oraz powiązanej z nią grupy "Telefoniarze bardziej i mniej znani". W miarę możliwości czasowych udziela się na blogach technologicznych.

Mariusz Hybiak


Redaktor
Introwertyk. Uczeń liceum ogólnokształcącego na profilu mat-fiz. W przyszłości chciałby zdobyć zawód związany z informatyką, jego zainteresowaniem. Fascynację Xiaomi rozpoczął szukając taniego i dobrego telefonu dla siebie. Lubi grać w gry komputerowe i czytać książki fantastyczne.

Marcin Kowalski


Redaktor
Uczeń 2 klasy technikum na profilu technik informatyk mieszkający w Lublinie. Już w wieku 12 lat zaczął bawić się Androidem i tak rozwinęła się jego pasja do smartfonów. Lubi egzotyczne zwierzęta oraz dobrą muzykę. Bez słuchawek nigdy nie wychodzi z domu.

Borys Staszczak


Korekta


Szymon Rabikowski


Redaktor, Administrator forum
Uczeń technikum informatycznego w Dąbrowie Górniczej. Technologie są dla niego nieodłączną częścią codzienności. Od zawsze zafascynowany najnowszymi nowinkami technicznymi oraz zakupami w Chinach. Standardowo, jak większość, swoją przygodę z Xiaomi zaczął od poszukiwania kolejnego telefonu.

Pomagali nam

Michał Wełniak


Redaktor
Uczeń 1 Liceum Ogólnokształcącego w Lesznie. Lubię fotografię, film, ale także kostki Rubika. Nowe wyzwania to dla mnie nie problem. Z technologią obchodzę się na co dzień.

Krzysztof Wąsiewski


Redaktor
Uczeń trzeciej klasy gimnazjum z piernikowej miejscowości zwanej Toruniem. Telefonami interesuje sie od 2 lat, a "chińszczyzną" od ponad roku. Co jakiś czas lubi cyknąć zdjęcie. Znany również z facebookowej grupy Telefoniarze Bardziej i Mniej Znani. Prywatnie fan gwiezdnej sagi.

Tomasz Soniak


Redaktor
Studiuje na Polibudzie, moje hobby to technologia rower i marka xiaomi. W Xiaomi wkręciłem się w 2015r gdy zacząłem szukać nowego dobrego i taniego telefonu, od tego czasu fascynacja marką nadal trwa.

Bruno Stelmaszyk


Redaktor
Student I roku Informatyki na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Interesuję się elektroniką (głównie telefonami) i dobrą muzyką. Telefon i laptop to nieodłączne elementy mojego życia.