Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka :(

Prosimy o dodanie forum do wyjątków :) Wyświetlamy jedynie dopasowane reklamy, bez wyskakujących okienek i wideo. Reklam jest malutko i stanowią źródło utrzymania naszej społeczności. Dziękujemy!

Wojtek2229

Xiaomi Mi 8 Cło lub Vat

Recommended Posts

Witam, zamierzam kupic mi 8 na aliexpress. Wysyłka jest dhl lub darmowa aliexpress, przyjdzie jakieś cło czy raczej nie? Zależy od tego czym wyślą?

To na 60-70% wjedzie Ci VAT przy pocztowej i na 99% przy kurierskiej. Jeśli chcesz kupić tak, by sklep zajął się VATem za Ciebie (tak na 95%) to masz te opcje:

4 minuty temu, Tymcio napisał:

To na 60-70% wjedzie Ci VAT przy pocztowej i na 99% przy kurierskiej. Jeśli chcesz kupić tak, by sklep zajął się VATem za Ciebie (tak na 95%) to masz te opcje:

Witryny nie osiągalne 

Edit: Działa, zmieniłem przeglądarkę

Edytowane przez Wojtek2229

Kupić u jednego z wymienionych przeze mnie sprzedawców (jeśli Ci się spieszy lub masz ograniczony budżet), poczekać kilka tygodni aż telefon trafi do Polski / cena w Chinach spadnie lub też skierować spojrzenie w kierunku OnePlus 6, który wydaje się być naprawdę niezłym konkurentem dla Mi8.

Teraz, Tymcio napisał:

Kupić u jednego z wymienionych przeze mnie sprzedawców (jeśli Ci się spieszy lub masz ograniczony budżet), poczekać kilka tygodni aż telefon trafi do Polski / cena w Chinach spadnie lub też skierować spojrzenie w kierunku OnePlus 6, który wydaje się być naprawdę niezłym konkurentem dla Mi8.

OnePlus ma lepszy aparat czy coś podobnego?

Niekoniecznie ma lepszy aparat. Ma mocniejsze podzespoły oraz "czystego" Androida, co dla niektórych jest plusem :)

Lepiej kupować telefony u Chińczyków czy w Polsce?

Edit: I gdzie kupiłeś swojego mi mixa?

Edytowane przez Wojtek2229

Kupiłem w Chinach na potrzeby recenzji ;) 

A kupować... w Chinach masz niższą cenę i szybszą dostępność, lecz dłuższą dostawę, brak gwarancji (1 rok w Chinach jeśli już coś) i możliwe naliczenie VATu przy dostawie. W Polsce natomiast trochę wyższą cenę, późniejszą dostępność, błyskawiczną dostawę i 2-letnią gwarancję realizowaną w kraju. 

• Thanks 1