Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka :(

Prosimy o dodanie forum do wyjątków :) Wyświetlamy jedynie dopasowane reklamy, bez wyskakujących okienek i wideo. Reklam jest malutko i stanowią źródło utrzymania naszej społeczności. Dziękujemy!

Nikus

Meizu Pro6 po nacisnieciu wybierz kontakt pojawia się tylko nazwa i muszę czekać 10 sekund

Recommended Posts

Meizu Pro6 help po naciśnięciu  wybierz kontakt telefoniczny / aplikacja systemowa / pojawia się nazwa kontaktu - osoby / na części górnej wyświetlacza a poniżej pusty ekran /  i muszę czekać 10 sekund aż pojawi się reszta- czyli numer telefonu i inne  , podobnie z modyfikacja numeru i wysyłaniem smsa - ładowanie trwa długo -  niekiedy trwa to nawet pół minuty - DO TEJ PORY BYŁ REWELACYJNY - NIE MOGĘ PRACOWAĆ Z TAKIM PROBLEMEM - PROSZE O PILNĄ POMOC 

ROBIŁEM czyszczenia, przyśpieszenia,  wywaliłem niepotrzebne apki, usunąłem masę foto , ...i figa

wersja systemu Android 6.0

numer kompilacji :  Flyme 6,3,0,0GModel M570H`

wyczyściłem aplikacje sms , poszedłem dalej wyczyściłem historie połączeń , zresetowałem wszystko i nic dalej to samo . Minimalnie przyspieszyło . Optymalizacja na 97% - może coś siedzi w środku...

Zauważyłem jak wgrałem inną apkę książkę tel  to od razu inaczej tylko nie mogę dorwać dobrej jakiejś abym miał w jednym możliwość operacji na kontaktach w połączeniu z smsami w jednym i wiele innych przydatnych - jednak wole odzyskać systemową

sorry ale nie mam pojęcia - może krok po kroku podasz mi jak to zrobić / do tej pory generalnie poprawiło sie wszystko tak na 60 procent /

Ok spawdzilem aplikacja tą wykupilem platna i nic dalej po wybraniu kontaktu pojawia sie w gornej czesci ekranu nazwa na kolorowym tle reszta ekranu  ponizej pusta biala czeka z wyswietleniem numeru jakies 15 i dluzej sekund

W aplikacji sdmaid komunikat statis root niedostępny 

Root masz w ustawieniach bezpieczeństwa jak zalogujesz się w koncie meizu.
Minusem root jest to że nie można płacić w niektórych aplikacjach bankowych.

Wpisz sobie w necie meizu root i poczytaj.

zrobiłem zalogowałem  i na koncie mam info przy próbie synchronizacji " NIEPOWODZENIE synchronizacji błąd serwera chmury 500 "

Jak się zalogowałeś to w opcji linie papilarne bezpieczeństwo masz opcję uprawnienia systemowe.
Poprosi cię o hasło.

I tam sa zezolenia ROOT synchronizacja mam ustawione zezwol .......a jeszcze inne zezwol i inne popros. Optymalizacja wrocila mi do 100 procent

Edytowane przez Nikus

zrobiłem zalogowałem  i na koncie mam info przy próbie synchronizacji " NIEPOWODZENIE synchronizacji błąd serwera chmury 500 "

Mozesz mi dalej jakos pomoc da sie  rozwiazac ten problem....dalej mam opoznienie 15 i wiecej sekund w zaladowaniu wyswietlenia numeru telefonu....nazwa kontaktu pojawia sie od razu a numer telefonu po dluzszym czasie oczekiwania...nie moge normalnie pracowac  ..... zalogowałem sie  i na koncie mam info przy próbie synchronizacji " NIEPOWODZENIE synchronizacji błąd serwera chmury 500 " czy to jest z tym problemem zwiazane???

Edytowane przez Nikus

Jak nie masz roota to chyba tylko przywrócenie do ustawień fabrycznych ci pomoże.
Ewentualnie sprawdź jakie aplikacje masz uruchomione i poczyść dane w nich.
Ustawienia->aplikacje->wszystkie

Gość
This topic is now closed to further replies.