Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka :(

Prosimy o dodanie forum do wyjątków :) Wyświetlamy jedynie dopasowane reklamy, bez wyskakujących okienek i wideo. Reklam jest malutko i stanowią źródło utrzymania naszej społeczności. Dziękujemy!

qilateqila

Telefon do 1000 zł z dużym ekranem i bardzo dobrym aparatem.

Recommended Posts

Witam, posiadam obecnie telefon Redmi note 4x, który chciałabym zamienić na coś lepszego. Szukam telefonu NOWEGO, najchętniej już z Polski lecz nie jest to warunek konieczny

To na czym najbardziej mi zależy:

- duży wyświetlacz (od 5,5")

- jak najlepszy aparat (min 13,16 Mpx) zarówno z przodu jak i z tyłu.

- duża pamięć wewnętrzna (od 64GB ROM, 4GB RAM)

- duża bateria (od 4000 mAh)

- szybkość i płynność pracy telefonu

- ładny design (najlepiej jakby udało się dostać w odcieniach złota, różu bądź podobne)

Oczywiście jeżeli uważacie że nie ma telefonu, który spełniałby wszystkie warunki, chętnie dowiem się o czymś chociażby najbardziej zbliżonym.

Na początku wpadł mi w oko 5 plus prime i podobne z serii redmi, teraz jeszcze doszły mi (max, min itp) a już ostatnio odkrylam markę DOOGEE i tak jak na papierze prezentuje się świetnie (przebolałabym kolor czarny np) ale aparaty są wg mnie super, tak na testach wypada słabo (tnie się, wiesza, szybko nagrzewa itp), natomiast wczoraj próbowałam dowiedzieć się czegoś o marce Kruger&Matz. Pomóżcie , bo ja już wariuje od kilku tygodni i na nic konkretnego nie potrafię się zdecydować a nie uśmiecha mi się już chodzić z pękniętym ekranem od mojego redmi :(

Mam Doogee Mix 2 na sprzedaż za 800 zł, ale w kwestii aparatów jest tak jak mówisz. Jeśli chodzi o telefony o takich parametrach jak mówisz, to poleciłbym Ci Redmi 5 Plus w wersji 4 / 64 lub poczekać tydzień na wejście modelu Redmi Note 5 do polskiej dystrybucji :) Powinien spełnić Twoje wymagania, jedynie to że może kosztować trochę więcej niż 1000 zł.

Ewentualnie Redmi Note 5 możesz już kupić na IBG w wersji 4 / 64 GB z gwarancją w PL, ale wysyłka z Chin (można dokupić kuriera i ubezpieczenie od VAT): https://gizchina.com.pl/049t + kupon: IBGGIZ004

• Thanks 2