Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka :(

Prosimy o dodanie forum do wyjątków :) Wyświetlamy jedynie dopasowane reklamy, bez wyskakujących okienek i wideo. Reklam jest malutko i stanowią źródło utrzymania naszej społeczności. Dziękujemy!

Recommended Posts

Pojawiła się nowa aktualizacja na M3s 6.3.0.0G u mnie na razie wszystko działa prawidłowo ale jeszcze testuje root ok xposed ok sklep google ok zabezpieczenia na 5 marca 2018 

http://forum.flymeos.com/thread-41183-1-1.html

Lista zmian:

• Zaktualizowane łaty bezpieczeństwa do 5 marca 2018 roku.
• Poprawiona stabilność systemu.
• Lepsze tłumaczenie.
• Zoptymalizowane zużycie energii
• Poprawiona kompatybilność z aplikacjami innych firm.
• Udoskonalone algorytmy do zapisywania kontaktów.
• Naprawiono błąd - podczas aktualizacji systemu styl ikony zmieniono na standardowy (nie z Flyme).
• Naprawiono błąd - migotanie ekranu w aplikacji aparatu.
• Naprawiony błąd - przełącznik "Sound Screenshot" nie działa.
• Naprawiono błąd - nie ma przełącznika "Sound Screenshot".
• Naprawiono błąd - cykliczne połączenie z samochodowym systemem Bluetooth.
• Naprawiono błąd - czas na pasku stanu nie odpowiadał czasowi na ekranie blokady.

Edytowane przez bartos38
  • Like 1

Dorzuć tłumaczenie chociaż changeloga ;)

Też zaktualizowałem m3note. Ale godzinę temu więc trudno cokolwiek na razie powiedzieć, ta aktualizacja to chyba głównie kosmetyka.

_ _
Pozdrawiam
Piotr W.

Na marginesie, czy w flyme jest obsługa voipa? Tzn można gdzieś skonfigurować SIP?

_ _
Pozdrawiam
Piotr W.

Oczywiście musieli coś zj...epsuć.
W ustawieniach SIM i sieci/tryb sieci, nie można wybrać 4G, po kliknięciu okno się wykłada i wraca do głównego okna ustawień i cały czas jest ptaszek przy 3G. 4G mogę tylko wybrać ze skrótów ekranu głównego. To samo po kliknięciu bluetooth/odebrane.
bc04b1c3a191fba476bc935450df10eb.jpg0f996e9b7e3290dd5fe9546ff5c553b4.jpg

_ _
Pozdrawiam
Piotr W.

• Like 1

I cisza... Po takim babolu po 3 dniach powinna wyjść poprawka, a będziemy pewnie czekać kilka miesięcy na nową wersję Flyme gdzie znowu coś spieprzą. 

I cisza... Po takim babolu po 3 dniach powinna wyjść poprawka, a będziemy pewnie czekać kilka miesięcy na nową wersję Flyme gdzie znowu coś spieprzą. 
Cóż następna słuchawka nie będzie miała loga meizu.

--
Pozdrawiam
Piotr W.
Wysłane z m3 note przy użyciu Tapatalka

U mnie ten sam problem mały wybór i chmura się nie chce zsynchronizować nie pamietam hasła w dodatku a sms nie chodzą i kod nie przyjdzie bo przez to jest karta sim nieaktywna co z tym sie dzieje?Czemu sieci nie można wybrać i włączyć automatycznie?

i na angielskim i chinskim a ręcznej konfiguracji też nie idzie zrobić bo wszystkie okna w formularzu są znaczkami fińskimi których ja nie rozumiem a to nie tłumaczy

mam od kilku dni problem z zasiegiem i telefonem i z roamingiem przez chmure xiaomi to straszne już jest jestem w Holandii potrzebuje dzwonić do agencji a tu nie da sie 

11 maja wyszło też na inne modele. Do ściągnięcia bezpośrednio ze strony bo mój Pro5  sam go nie widzi przez OTA.

Do testowania też jest Beta Flyme 7 ale to już nie na mój :(