Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka :(

Prosimy o dodanie forum do wyjątków :) Wyświetlamy jedynie dopasowane reklamy, bez wyskakujących okienek i wideo. Reklam jest malutko i stanowią źródło utrzymania naszej społeczności. Dziękujemy!

tymek

Gearbest Priority line czas dostawy

Recommended Posts

tymek    0

Witam

W dniu 29.11.2017 zakupiłem Xiaomi Mi6 z opcją przesyłki Priority Line.

6.12 została wysłana (wg statusu w sklepie) oraz przesłana informacja do DPD UK o przesyłce.

Od tego czasu jest ona w statusie "Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nie nadana"

Interweniowałem w sklepie i odpisali mi żebym czekał, przesyłka jest w drodze a firma kurierska nie zaktualizowała statusu na swojej stronie.

Czy powinienem się obawiać, że przesyłka do mnie nie dotrze ?

Tymcio    143
Witam
W dniu 29.11.2017 zakupiłem Xiaomi Mi6 z opcją przesyłki Priority Line.
6.12 została wysłana (wg statusu w sklepie) oraz przesłana informacja do DPD UK o przesyłce.
Od tego czasu jest ona w statusie "Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nie nadana"
Interweniowałem w sklepie i odpisali mi żebym czekał, przesyłka jest w drodze a firma kurierska nie zaktualizowała statusu na swojej stronie.
Czy powinienem się obawiać, że przesyłka do mnie nie dotrze ?
Nie :) czekaj cierpliwie. W UK jest zator spowodowany dużą ilością paczek i nadgorliwością celników.

Wysłane z mojego MIX 2 przy użyciu Tapatalka

tymek    0

Ok :) dzięki napisali mi żebym poczekał jeszcze tydzień będą interweniować u przewoźnika.