Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka :(

Prosimy o dodanie forum do wyjątków :) Wyświetlamy jedynie dopasowane reklamy, bez wyskakujących okienek i wideo. Reklam jest malutko i stanowią źródło utrzymania naszej społeczności. Dziękujemy!

GizChina Polska

Nelro Data walczy ze smogiem za pomocą oczyszczaczy Go4Fresh!

Recommended Posts

W dzisiejszych czasach temat jakości powietrza w polskich miastach jest wyjątkowo aktualny. Sam studiuje w Krakowie i wszechobecny zimą smog jest wyjątkowo uciążliwy. Zanieczyszczenia wysyłanie przez przemysł, spaliny czy substancje spowodowane spalaniem zabronionych materiałów w piecach wpływa głównie na nasze zdrowie, ale także samopoczucie. Jeśli chcecie oddychać czystszym powietrzem to na naszym rynku pojawił się nowy product oczyszczaczy dzięki Nelro Data S.A – Go4Fresh.

Sześć etapów oczyszczania

– W wielu wymiarach potrafimy sami zadbać o nasze zdrowie. Kupujemy różne kremy czy suplementy diety, jednak na jakość powietrza, którym oddychamy nie mamy absolutnie żadnego wpływu, narażając się na choroby płuc, np. astmę czy alergie. Tak było do tej pory. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu zgłaszanemu przez klientów i oddać do ich użytku trzy modele oczyszczaczy powietrza, które spełnią swoją rolę zarówno w sypialniach, salonach, pokojach dziecięcych, ale także w biurach, obiektach użyteczności publicznej czy pomieszczeniach takich jak laboratoria i pracownie komputerowe – wyjaśnia Dariusz Rylski, Business Development Manager w Nelro Data.

W taki sposób przedstawiciel Nelro Data komentuje powód wprowadzenia produktów Go4Fresh do Polski. Do sprzedaży wejdą trzy modele – Modern, Standard i Comfort. Urządzenia będą różnić się ceną i pewnymi funkcjami, ale każde z nich wyróżnia się sześcioma etapami oczyszczania. Najpierw powietrze trafia na wymienne filtry “aktywny węgiel” oraz HEPA, które zatrzymują drobne pyłki i cząstki sadzy, a także absorbują zapach dymu i tytoniu czyli zatrzymują masę zanieczyszczeń, które normalnie lądują w naszych płucach.

Go4Fresh ModernGo4Fresh Modern

Następnie wstępnie oczyszczone powietrze trafia na generator plazmowy, które ma na celu zredukowanie zarodków pleśni, mikroby, bakterie i wirusy. Kolejnym etapem jest filtr TiO2 oraz lampa UV, które mają całkowicie zniszczyć wymienione zarazki. Koniec procesu oczyszczania to wygenerowanie przyjemnego dla człowieka zapachu – jony naładowane ujemnie wiążą molekuły naładowane dodatnio znajdujące się w pomieszczeniu.

Model Go4Fresh Modern ma wyróżniać się niestandardowym wyglądem, który na pierwszy rzut ma oka przypominać lampę. To ma sprawić, że może on stanowić element dekoracyjny naszego mieszkania. Go4Fresh Comfort posiada czytelny, kolorowy wyświetlacz LED na frontowym panelu urządzenia. Możemy tam znaleźć takie parametry jak wskaźnik jakości powietrza PM2.5, temperatura, wilgotność czy stężenie jonów ujemnych. Model Comfort ma eliminować aż 99,97% mikro cząstek stałych czyli kurzu i wszechobecnych pyłków.

Go4Fresh ComfortGo4Fresh Comfort

Go4Fresh Standard bazuje na technologii elektrofiltra (ESP). Ten charakteryzuje się niskim zużyciem energii, cichą pracą, długą żywotnością oraz stabilnym przepływem powietrza. Oczyszczacze te mogą pracować w temperaturach od 0 do 40°C. Powierzchnia efektywna, w której mogą pracować urządzenia waha się od 25 do 40m², a ich wydajność wynosi 150-250m³/h. Każdy z oczyszczaczy jest wyjątkowo cichy i emituje hałas nie większy niż 25dB. Ceny? Model Modern kosztować będzie 599 zł, Standard 699 zł, a Comfort 749 zł.

Go4Fresh StandardGo4Fresh Standard

Używacie oczyszczaczy powietrza? Może wprowadzenie do Polski urządzeń Go4Fresh sprawi, że zaczniecie ich używać?
Czekamy na komentarze!

The post Nelro Data walczy ze smogiem za pomocą oczyszczaczy Go4Fresh! appeared first on GizChina.com.pl.

Zobacz cały wpis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz


×