Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka :(

Prosimy o dodanie forum do wyjątków :) Wyświetlamy jedynie dopasowane reklamy, bez wyskakujących okienek i wideo. Reklam jest malutko i stanowią źródło utrzymania naszej społeczności. Dziękujemy!

Tymcio

Język polski w Xiaomi Huami AMAZFIT Bip

Recommended Posts

Tymcio    141

Dzięki połączeniu sił kilku użytkowników udało się zrobić tłumaczenie na język polski dla naszego zegarka Xiaomi Huami AMAZFIT Bip. Instalacja jest banalnie prosta - wystarczy przejść kilka kroków:

Co przygotować:

Krok po kroku:

1. Odinstaluj Mi Fit.
  2. Zainstaluj GadgetBridge nadając wszystkie możliwe uprawnienia (oraz dostęp do wyświetlania powiadomień).
  3. Uruchom GadgetBridge, wyszukaj urządzenie  Amazfit BIT i sparuj.
  4. Po sparowaniu wyszukaj w telefonie z poziomu menadżera plików plik .fw (klikając na niego skojarz z programem GadgetBridge) i w programie tym zainstaluj (Amazfit po zaktualizowaniu FW zrestartuje się i będzie miał częściowo język angielski).
  5. Następnie wyszukaj plik .res i zrób to samo co w przypadku pliku .fw (Amazfit nie zrestartuje się).
  6. Ciesz się wersją polską:)

PS.

Zegarek można kupić tutaj -  https://goo.gl/ULEXS5

Tymcio    141
Dnia 6.09.2017 o 09:57, Tomasz Nowak napisał:

Witam.

Jest szansa na język polski w najbliższym czasie? 

Polski gotowy :)

Nat Ł.    0

cześć, mam problem taki, że zaktualizowane zostało mi fit i od razu po podłączeniu aktualizuje, po polsku zostaje mi tylko główne menu ale porozjeżdżane. Da się jakoś wrócić do chińskiej wersji, żeby to jakoś wyglądało... nawet jak zainstalowałam drugi raz wedle instrukcji to od razu tam instaluje na nowo zaraz po tym jak się sparuje z mifitem.

Tymcio    141

Tak :) Zaktualizowałem pliki językowe do najnowszej wersji systemu ;)