Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka :(

Prosimy o dodanie forum do wyjątków :) Wyświetlamy jedynie dopasowane reklamy, bez wyskakujących okienek i wideo. Reklam jest malutko i stanowią źródło utrzymania naszej społeczności. Dziękujemy!

Recommended Posts

Turkofsky    0

Witam! Chcę kupić jakieś tanie słuchawki z Chin, ale nie wiem czy lepszym wyborem będą słuchawki Rock Zircon czy Pistony v3. Proszę o porady, z góry dziękuję ;)

Turkofsky    0

Akurat zobaczyłem, że piston v3 są tanie. Chciałem zapytać, jak się mają do zirconów. A co do muzyki to raczej muzyka metalowa

Kamil    1

Ja bym się zdecydował jednak na Zircony. Za 10$ bez problemu znajdziesz, a okazyjnie i za 8$ da się kupić. KZ ZST na gearbest to jakieś 12-13$. Będziesz zadowolony ;)

Turkofsky    0

A Pistony mocno odstają od Zirconów? Tak z ciekawości;>

Kamil    1

Tak jak napisałem wcześniej - Pistonow V3 nie miałem. Miałem dwójki i były okej, ale lepiej wspominam Zircony. Nie jestem w stanie porównać V3 i Zirconow, mogę ci tylko polecić te drugie.

Turkofsky    0

Zielony też mam. W każdym razie, dzieki!😇

INTseed    71

Sprawdź sobie moxpad x3 lub mi hybrid.
Pierwsze są mega szczegółowe, ale basu mało. Nie wiem czy to była wina telefonu.
Gdyby nie to że mają dziwne zakładanie na uszy miałbym je do dziś. Osoba która je odemnie odkupiła na forum mp3 nie narzekała ;)
Drugie to xaiomi. Na teraz nie potrzebuję nic innego. Więcej basów. Graja dobrze. Nie ma takiej czystości jak moxpady Świetny kabelek. Pierszy raz się nie wnerwiam że jest poplontany ;)

Patrzcie jakie bajerancke ;)
7414851b8702164cdd6334d22233acde.jpg

• Like 1