Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka :(

Prosimy o dodanie forum do wyjątków :) Wyświetlamy jedynie dopasowane reklamy, bez wyskakujących okienek i wideo. Reklam jest malutko i stanowią źródło utrzymania naszej społeczności. Dziękujemy!

Recommended Posts

Tymcio    141

Jesteś nowym użytkownikiem naszego Forum?

Powiedz o sobie kilka słów, daj znać jak do nas trafiłeś i przywitaj się z naszymi użytkownikami!

piowolt    2

Cześć, do tej pory byłem użytkownikiem forum maizu, od pewnego czasu topatalk przestał mi współpracować z forum maizu, dzisiaj zauważylem, że chyba już nie ma forum maizu, tylko jest gizhina. Jestem trochę zagubiony. Jak mogę emigrować że starego forum do nowego, odnaleźć wszystkie wątki które subskrybowałem? Mam się jeszcze raz zarejestrować? Byłem tam obserwowany przez kilku użytkowników i sam obserwowałem i użytkowników i wątki, miałem poustawiane powiadomienia. Szukałem też miejsca żeby zadać to pytanie i jeśli źle trafiłem to sorry.

Wysłane z mojego m3 note przy użyciu Tapatalka

Tymcio    141
Cześć, do tej pory byłem użytkownikiem forum maizu, od pewnego czasu topatalk przestał mi współpracować z forum maizu, dzisiaj zauważylem, że chyba już nie ma forum maizu, tylko jest gizhina. Jestem trochę zagubiony. Jak mogę emigrować że starego forum do nowego, odnaleźć wszystkie wątki które subskrybowałem? Mam się jeszcze raz zarejestrować? Byłem tam obserwowany przez kilku użytkowników i sam obserwowałem i użytkowników i wątki, miałem poustawiane powiadomienia. Szukałem też miejsca żeby zadać to pytanie i jeśli źle trafiłem to sorry.

Wysłane z mojego m3 note przy użyciu Tapatalka

Nic nie musisz tworzyć:) wszystkie stare wątki są w dziale Meizu :)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

piowolt    2

No właśnie, w tym problem, że żadnego wątku z obserwowanych z forum maizu topatalk mi nie wczytuję, próbuje się łączyć po czym mieli, mieli i mieli w nieskończoność.

Myślałem że to problemy topatalka i czekałem na aktualizację

--

pozdrawiam

Piotr W.

Marcin K    0

Cześć.

Na chiński zakup telefonu namówiła mnie małżonka,która od roku użytkuje bluboo maya max.

Mój telefon to Meizu M5 note. Na forum trafiłem przez google.

Pozdrawiam Marcin

Edytowane przez Marcin K