Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka :(

Prosimy o dodanie forum do wyjątków :) Wyświetlamy jedynie dopasowane reklamy, bez wyskakujących okienek i wideo. Reklam jest malutko i stanowią źródło utrzymania naszej społeczności. Dziękujemy!

Tymcio

Regulamin forum GizChina Polska

Recommended Posts

§1 Postanowienia ogólne

 

 1. Rejestrując się na naszym forum, użytkownik akceptuje niniejszy regulamin, zobowiązuje się do jego przestrzegania, a także do przestrzegania powszechnie uznanych norm moralnych i prawa obowiązującego na terenie RP.
 2. Jeżeli nie akceptujesz regulaminu, opuść forum i nie korzystaj z niego w żaden sposób.
 3. Użytkownik wyraża przy tym zgodę na wykorzystywanie treści wypowiedzi użytkownika przez GizChina Polska w obrębie serwisu i forum.
 4. Skrypt IPB stosuje Cookies tylko dla wygody użytkownika. Pliki Cookies nie pobierają żadnych danych z komputera użytkownika z wyjątkiem tych, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania forum.
 5. Wszystkie dane użytkownika takie jak adresy IP, adresy e-mail itd. są przechowywane w bazie danych. Administratorzy ani inne osoby związane z obsługą forum nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z tytułu uzyskania dostępu do tych danych przez osoby trzecie w sposób niepowołany.
 6. Administracja nie udziela gwarancji, że wszystkie aplikacje i mechanizmy forum (takie jak formularze, odnośniki itd.) będą działały w sposób prawidłowy. Administracja nie udziela gwarancji na treści, usługi, produkty znajdujące się na forum.
 7. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie bezpośrednie lub niebezpośrednie, przypadkowe lub celowe zniszczenia i straty(również te, których skutkiem była utrata dochodów lub zysków) spowodowane korzystaniem z treści zawartych na forum lub braku możliwości skorzystania z nich.
 8. Użytkownik ma prawo zwrócić się do Administracji ze skargą na zachowanie innego użytkownika (w tym moderatora i administratora) tylko i wyłącznie poprzez wysyłanie e-maila z dokładnym opisem spornej sytuacji pod adres kontakt@gizchina.com.pl.
§2 Na forum zabrania się

 

 1. Obrażania innych użytkowników forum, mniejszości rasowych, grup wyznaniowych.
 2. Zamieszczania treści uznanych powszechnie za nieprzyzwoite, w tym zawierających przekleństwa, pornografię oraz promujące przemoc.
 3. Zamieszczania treści będących cudzą własnością i łamiących prawa autorskie.
 4. Zamieszczania plików niezgodnych z regulaminem forum oraz prawem polskim.
 5. Promowania warezów i stron, które pozwalają na dostęp do takich treści.
 6. Umieszczania reklam - za wyjątkiem działu giełda lub po wcześniejszej zgodzie administracji serwisu.
 7. Reklamowania serwisów o podobnej tematyce - wyjątkiem mogą być serwisy obcojęzyczne, po wcześniejszym kontakcie z administracją (i zgodzie administracji).
§3 Treści na forum

 

 1. Przed założeniem nowego tematu użytkownik powinien sprawdzić czy nie istnieje już temat poruszający daną tematykę.
 2. Tematy nazywamy w sposób zrozumiały, by przedstawiały skrót problemu (tematy "Mam problem", "Ktoś pomoże" będą usuwane).
 3. W dyskusji można zamieszczać linki do stron, które wnoszą ciekawe treści.
 4. Nie piszemy post pod postem (podbijanie tematów).
 5. Poradniki powinny być odpowiednio opisane i zawierać treści przygotowane/przetłumaczone przez użytkownika (nie mogą być one "kopiuj, wklej" z innych stron).
 6. Na forum staramy się nie poruszać tematów związanych z czystym oprogramowaniem Android - od tego są inne fora i serwisy, z którymi nie chcemy konkurować.
 7. Treści na forum tworzymy z myślą o zwiększaniu wiedzy na temat urządzeń firmy Meizu oraz oprogramowania Flyme OS.
 8. Wypowiedzi użytkowników wyrażają ich poglądy, które nie zawsze mają odzwierciedlenie w poglądach Administracji.
 9. Administracja nie odpowiada za treści dodane przez użytkowników.
§4 Konta użytkowników

 

 1. Maksymalny rozmiar awatara użytkownika wynosi 100x100 px oraz do 15 kb. Awatary nie mogą zawierać treści łamiących regulamin forum.
 2. W sygnaturze można zamieścić maksymalnie jeden obrazek. Zabronione jest reklamowanie konkurencyjnych serwisów. Dopuszczalne jest reklamowanie własnych forów i stron internetowych, a także ofert umieszczonych w dziale giełda forum GizChina Polska. Wszystkie zewnętrzne linki umieszczone w sygnaturkach automatycznie otrzymują atrybut rel="nofollow". 
 3. Administracja może zmienić awatar lub sygnaturę użytkownika, gdy uzna że łamie ona regulamin forum lub jest nieodpowiednia.
 4. Administracja zastrzega sobie prawo do blokowania kont użytkowników. W przypadku blokady konta Administracja zastrzega sobie prawo do upublicznienia danych użytkownika, tj. adres(y) IP, adres(y) e-mail. W przypadku popełnienia przestępstwa w/w dane mogą zostać udostępnione organom ścigania.
 5. Adres e-mail może zostać wykorzystany do potwierdzenia rejestracji konta oraz hasła, w celu informowania o aktualnościach i zmianach na forum oraz w celach reklamowych.
 6. Login jest przypisany do konta na stałe. Administracja nie będzie zmieniać loginów kont na prośbę użytkowników.
 7. Użytkownik ma prawo do posiadania wyłącznie jednego konta na forum. Tzw. multikonta będą natychmiastowo blokowane.

 

§5 Postanowienia końcowe

 

 1. Administracja zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym Regulaminie. Wszelkie zmiany będą zamieszczane w kolejnych postach.
 2. Użytkownik ma prawo w terminie 7 dni od upublicznienia nowego regulaminu domagać usunięcia konta. Brak sprzeciwu w terminie 7 dni od upublicznienia nowego regulaminu oznacza akceptację zmian.
 3. Użytkownik jest zobowiązany do przestrzegania Netykiety oraz wewnętrznych wskazówek obowiązujących w danym dziale.
 4. Regulamin wchodzi w życie z dniem 24 listopada 2015 roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.

×