Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka :(

Prosimy o dodanie forum do wyjątków :) Wyświetlamy jedynie dopasowane reklamy, bez wyskakujących okienek i wideo. Reklam jest malutko i stanowią źródło utrzymania naszej społeczności. Dziękujemy!

Recommended Posts

Wojtek_B    8

Czy ktoś z was wymieniał już baterię w MX4? Jeśli ktoś kupił baterie do mx czwórki na Aliexpress i jest z niej zadowolony to proszę o podesłanie linka do konkretnego sprzedawcy. Jest tam trochę ofert z bateriami do naszego modelu telefonu ale pojęcia nie mam, którą wybrać.

No iż tego co pamiętam to w MX4 jest bateria polimerowa a na Aliexpress są oferty z baterią litowo jonową. Czy taka też będzie dobra?

Meizu MX4

kolakao    0

Hej, ja już próbowałem z 3 różne baterie z Chin. Żadna nie jest nawet porównywalna z oryginałem. Ostatnio zamówiłem baterie Cameron sino, bo gdzieś wyczytałem, że dobra. Za jakiś tydzień podmienię baterię i dam znać ;)

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Wojtek_B    8

Ja zamówiłem parę dni temu baterię NOHON. Jak kiedyś tam przyjdzie to też dam znać, jak się spisuje.

Meizu MX4

Hej, ja już próbowałem z 3 różne baterie z Chin. Żadna nie jest nawet porównywalna z oryginałem. Ostatnio zamówiłem baterie Cameron sino, bo gdzieś wyczytałem, że dobra. Za jakiś tydzień podmienię baterię i dam znać ;)

A skąd konkretnie zamawiałeś?

Meizu MX4

kolakao    0

Ja zamówiłem parę dni temu baterię NOHON. Jak kiedyś tam przyjdzie to też dam znać, jak się spisuje.

Meizu MX4

A skąd konkretnie zamawiałeś?

Meizu MX4

Gustaf.pl

kolakao    0

Przetestowałem 3 dni i generalnie zupełnie inna jakość, bateria po pierwsze jest przewidywalna, równomiernie się rozładowuje, do 0 a nie do 20% jak wcześniej. No i trzyma przynajmniej 75% lepiej od innych Chińczyków (a próbowałem 3). Jest jeden mankament, ta bateria jest nieco wyższa. Znaczy trochę odstaje przez co ciężko dopiąć klapkę. Generalnie jednak póki co polecam ;) ciekawe ile wytrzyma ;p

Wojtek_B    8

Do mnie właśnie wczoraj przyszła bateria NOHON zamówiona z Aliexpress. Szkła 2 tygodnie. Wczoraj wymieniłem. Po kilku cyklach ładowania dam znać jak się sprawuje. Póki co schodzi w miarę normalnie, nie ma tragedii.

Meizu MX4

Szalo    0

Panowie podepnę się pod ten wątek. Czy będzie to wina bateri ?

Mianowicie od momentu zmiany softu (albo i wcześniej nie jestem pewny) na nowszy to telefon wyłącz się jak chce. Po podłączeniu do ładowania można go uruchumomić znowu, później chwilę pochodzi ale gdy ze chce coś zrobić np zdjęcie to zaraz się wyłączy. Potem pokazuje (po podlaczeniu ladowarki) ze bateria naladowana i w tak kol?

Czy to problem z batera ? Wgl to zmienie calkowicie soft jednak dla tego fonu. Ktos na nim jest caly czas"zalogowany" bo ja nie moge zrobić swojego konta flyme. Bez sensu..

Szalo    0
2 godziny temu, INTseed napisał:

Przywracałeś ustawienia fabryczne?

Oczywiście że tak, co gorsza chciałem wgrać innego flyme , m.in tą najnowsza wersje ale również i numerem 5 i żadnej nie mogę..

Szalo    0
Godzinę temu, INTseed napisał:

Flyme 6 też?

no tak, mamteraz flyme 6.0.1 cos takiego , probowalem ta 6.17 najnowsza, wrzucam plik do folderu na telefonie odpalam ale nie da się. dziwne to.
Mysle nad zmiana bateri nie wiem czy to jej wina. Procz tego sprobuje sie pobawic i nauczyc instalowac tego Cyanogena . 

Mam pytanie. Czy cos trace fajnego ? Np mozliwosci aparatu ktore chyba sobie najbardziej cenie w tym meizu. Jak dla nooba to zdjęcia ten meizu robi naprawdę dobre !

Wojtek_B    8

Po instalacji CyanogenMod to właśnie aplikacji aparatu brakowało mi najbardziej. Jak lubisz robić zdjęcia to zanim zmienisz soft na inny niż Flyme znajdź sobie aplikację aparatu, która będzie Cię zadowalała. Ja używałem Open Camera. Jeżeli chodzi o instalację Flyme to trzeba fleszować w odpowiedniej kolejności. Najpierw sfleszuj 4.5.7I potem 4.0.4I i dopiero wtedy najnowszy czyli 6.2.0.0G.

Meizu MX4

Szalo    0

Sęk w tym że przy wróbie wgrania innego softu (czy to najnpwszego 6.17 czy to jakas wersje 5) zawsze wyskakuje blad przy probie wlaczenia "could get update file inf"

Powiedz mi coś więcej odnośnie aparatu. Brakuje to znaczy że robi gorsze zdjęcia z "automatu" Czy może po prostu nie ma bardziej zaawansowanych funkcji z którym pewnie  i tak mogłem nie korzystać ?

Wojtek_B    8

Nie ma bardziej zaawansowanych funkcji. A czy robi gorsze zdjęcia to powiem Ci, że nie wiem. Mało robię zdjęć a jeszcze rzadziej mam okazję oglądać je na większym ekranie. Telefon masz z polskiej dystrybucji czy sprowadzany z Chin?

Meizu MX4

Szalo    0
6 godzin temu, Wojtek_B napisał:

Nie ma bardziej zaawansowanych funkcji. A czy robi gorsze zdjęcia to powiem Ci, że nie wiem. Mało robię zdjęć a jeszcze rzadziej mam okazję oglądać je na większym ekranie. Telefon masz z polskiej dystrybucji czy sprowadzany z Chin?

Meizu MX4

Kurczę nie wiem jakiej dystrubucji bo kupiłem go już ponad 2 lata temu na olx... Z tym kontem Flyme .. To co właściwie tracę ? Jeśli jest tam ktoś zalogowany to co może zrobić ??

Wojtek_B    8

Jak chcesz wiedzieć, co może ktoś zalogowany na twoim telefonie zrobić to znajdź w Sklepie Play aplikację od Meizu Phone Finder, rozwiń jej opis i tam jest napisane co można zrobić.
Dla świętego spokoju możesz odblokować bootloader i wgrać inny rom. A może już to zrobiłeś...?

Meizu MX4