Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka :(

Prosimy o dodanie forum do wyjątków :) Wyświetlamy jedynie dopasowane reklamy, bez wyskakujących okienek i wideo. Reklam jest malutko i stanowią źródło utrzymania naszej społeczności. Dziękujemy!

Arus082

Moderator
  • Zawartość

    2
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Arus082

  • Tytuł
    Świeżak
  1. Wymagania Xiaomi Mi 6 z odblokowanym bootloaderem; Zainstalowany pakiet MI PC (wymagany w przypadku sterowników typu adb) Klawiatura USB typu C (lub z adapterem typu C); ostatnie opakowanie zip SuperSU ; Pakiet GizFlasher . PROCEDURA: WAŻNE: Procedura opisana w tym przewodniku przedstawia skomplikowane operacje, które w przypadku nieprawidłowego działania mogą spowodować uszkodzenie urządzenia. Zalecane jest modyfikowanie tylko przez użytkowników, którzy mają doświadczenie w zakresie modyfikacji. Zespół Gizchina.com.pl nie będzie ponosił odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia urządzenia. Odzyskiwanie Flash Przejdź do "Ustawienia-> Informacje o telefonie" i powtórz dotknięcie na wersji Miui, aby włączyć tryb programisty; Wróć do ustawień, opcja deweloperską powinna być dostępna; Wprowadź opcje programisty i włącz debugowanie USB i odblokowywanie OEM; Pobierz i wypakuj narzędzie GizFlasher(link do pobrania wyżej) na PC; Jeśli nie masz adb i fastboot zainstalowanych na komputerze, rozpocznij autorun.zip do instalacji (zawsze odpowiadaj "TAK"); Z telefonu podłączonego do komputera, uruchom „GizFlasher.bat” w folderze narzędzia (w przypadku problemów przetestuj bez trybu administratora); Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. W tym momencie narzędzie poleci telefonowi przejście do trybu szybkiego rozruchu i zainstalowanie odzyskiwania. ROOT Skopiuj najnowszy pakiet SuperSU i no-verity-opt-encrypt-5.1.zip plik (znajdujący się w folderze GizFlasher) w pamięci; uruchom ponownie podczas odzyskiwania (naciśnij jednocześnie przycisk zasilania i przycisk głośności +, gdy telefon jest wyłączony); podłącz pendrive'a i zamontuj go z TWRP; wykonaj formatowanie danych (stracisz wszystkie dane zawarte w telefonie); zainstaluj no-verity-opt-encrypt-5.1.zip; zainstaluj SuperSU; uruchom ponownie telefon. Obecnie Gapps i Magisk nie mogą być instalowane przez TWRP w tym modelu. Oprócz flashowania dowolnego ROM-a, przed ponownym uruchomieniem musisz także użyć no-verity-opt-encrypt-5.1.zip. "Źródło": forum.gizchina.it
  2. Przedstawiam regulamin, do którego należy się dostosować. Posty niezgodne z regułami będą usuwane, a użytkownicy odpowiednio nagradzani. 1. Tytuł tematu musi zawierać cenę, jaką jesteśmy w stanie przeznaczyć na dany model oraz cechy, które chętnie byśmy widzieli w szukanym smartfonie (bateria, ekran, jakość dźwięku) 2. W temacie należy podać więcej informacji typu (Telefon koniecznie z Chin/Polski, nowy lub używany itp) 3. Przed dodaniem postu, należy najpierw sprawdzić w wyszukiwarce, czy nie było podobnego, unikniemy w ten sposób zaśmiecania forum (jeśli jest, należy dopisać w nim swoje wymagania) 4. Obowiązuje bezwzględny zakaz obrażania siebie nawzajem. 5. Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię na dany temat. 6. Staramy się dbać o poprawną polszczyznę zachowując przy tym kulturę osobistą. 7. Doradzamy autorowi tematu telefony zgodnie z jego upodobaniami (NIE na zasadzie: "Mam ten smartfon, więc jest on najlepszy i zawsze będę go każdemu polecał.") 8. Polecając dany model, odpowiednio argumentujemy dlaczego właśnie on a nie inny (posty typu: "Xiaomi Redmi Note 4" są zabronione)
×