Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka :(

Prosimy o dodanie forum do wyjątków :) Wyświetlamy jedynie dopasowane reklamy, bez wyskakujących okienek i wideo. Reklam jest malutko i stanowią źródło utrzymania naszej społeczności. Dziękujemy!

tarkovsky

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O tarkovsky

 • Tytuł
  Świeżak
 1. tarkovsky

  Może ktoś się podzielić odczuciami lub wrażeniami z użytkowania UMIDIGI S2 PRO?
 2. tarkovsky

  Da się ustawić inną klawiaturę w tym telefonie niż systemowa ? Zainstalować - owszem można, natomiast zarówno w przeglądarce i w każdym innym przypadku używana jest klawiatura systemowa.
 3. tarkovsky

  A w ogóle ktoś to w Polsce naprawia? Pisałem do serwisu w Chinach, ale bez efektu.
 4. tarkovsky

  Ktoś ma ten telefon i próbował zrobić root? Poradniki na internecie są beznadziejne, a do tego linki do oprogramowania nie działają.
 5. tarkovsky

  Mój M3S ma takie problemy: 1. Nie zawsze czyta kart SIM. Jak już czyta, to ma okresy, kiedy po prostu karty nie widzi. 2. Czujnik zbliżeniowy nie działa, kalibracja nie może zostać przeprowadzona. Programy typu FIX SENSOR, RESET SENSOR również nie pomagają, wartość czujnika jest cały czas taka sama. 3. Nie czyta w ogóle kart pamięci, ale to jak sadzę problem zbieżny z tym z pkt. 1. Ktoś ma jakieś pomysły? Instalacja oprogramowania FLYME w wersjach 5,6 i najnowszej BETA nie poprawia sytuacji.
×