Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka :(

Prosimy o dodanie forum do wyjątków :) Wyświetlamy jedynie dopasowane reklamy, bez wyskakujących okienek i wideo. Reklam jest malutko i stanowią źródło utrzymania naszej społeczności. Dziękujemy!

INTseed

Specjalista
 • Zawartość

  2197
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana INTseed w Rankingu w dniu 16 Styczeń

INTseed posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

75 Świetna

O INTseed

 • Tytuł
  Chińskie korzenie
 1. Możesz poszukać jakiejś aplikacji w markecie. We flymetools jest opcja aby na belce pokazywało po znalezieniu urządzeń. Nie wiem czy normalne flyme też to ma [emoji6]
 2. Dotknij czytnika palcem
 3. Jak wejdziesz w hasło telefonu i tam odznaczysz opcje to dalej masz hasło?
 4. Wejdź w opcje bezpieczeństwa i tam wyłącz pin za pomocą linii papilarnych.
 5. Flymetools zainstaluj. Dziś dopiero wyczaiłem że jak nacisne na mx5 dwa razy przycisk to mi aparat się załączy
 6. Wgraj jeszcze starszą wersję. Może flyme 5?
 7. Jedynie co negatywne to doliczenie vatu oraz wersja softu A. Czyli brak polskiego. Rosjanie mają lepiej bo mają ludzi którzy skryptami jakimiś dodają rosyjski. Nie wspominając o sofcie który jest tylko akceptowalny, nie ma ochów i achów Samych aktualizacji w dwu letnim fonie było dużo, jednak jak nie robić ich jak są błędy. Najważniejsze w telefonach z chin to odblokowany bootloader.
 8. Za bardzo kombinują niestety. Powinni zrobi prosty telefon z baterią 4000 i amoledem 5 oraz 5.5 cala. Aparat na poziomie s7 i tyle. Ja mam takie wrażenie że dla chińczyków to niemożliwe połączenie. Albo coś co jak osiągną to ludzie nie będą zmieniać telefonu wcześniej niż co dwa lata i już kasy takiej nie będzie.
 9. Mnie jedynie przeszkadza że nie mogę przesunąć filmu na apce netflixa. Reszta działa jak na razie.
 10. Przywróć ustawienia fabryczne to będziesz znał odpowiedź. Wydaje się że coś z gniazdem się stało. U mnie już nie ma tego kliku jak wkładam słuchawki. Ze 3500 razy pewnie w 2 lata wtyk testowałem
 11. Zmienić ładowarkę
 12. Ja miałem tak z numerem któey kupiłem w kiosku. Dostałem z jakiejś puli nieużywanych i też miałem dziwne sms. Po jakimś czasie im się to znudziło. Po przejściu do orange dostawałem premium sms. Wchodziłem przez link orange i to blokowałem. Teraz mam spokuj. U ciebie ktoś dzwoni czy sms?
 13. Zablokuj do czarnej listy lub odbierz i powiedz że to firmowy numer.
 14. Normalnie ci pisze 4g przy sygnale?
×