NAVITEL R600 Quad HD to nowa kamera samochodowa dla wymagających


navitel r600 quad hd 2

Firma NAVITEL wprowadza do sprzedaży nowy wideorejestrator. Model oznaczony jako R600 Quad HD ma być kompaktowym urządzeniem oferującym wysoką rozdzielczość wideo. Kamera ta jest bezpośrednim następcą modelu R600, który może pochwalić się ogromną popularnością nie tylko na naszym, ale także na globalnym rynku.

NAVITEL R600 Quad HD

Wideorejestrator ten został wyposażony w ekran o przekątnej 2 cali, procesor Novatek NT96660 oraz sensor optyczny OV4689. Pliki zapisywane są na karcie pamięci o rozmiarze do 256 GB w formacie .MP4, a kąt widzenia kamery wynosi 170°. Główną różnicą pomiędzy modelami R600 oraz R600 Quad HD jest rozdzielczość nagrywanych filmów. Nowość w ofercie firmy NAVITEL oferuje nagrywanie w trzech trybach: 1440p w 30 klatkach na sekundę, 1080p w 60 klatkach na sekundę oraz 720p w 120 klatkach na sekundę.

navitel r600 quad hd 3

Dodatkowo wykorzystano technologię podświetlenia i redukcji szumów. Wszystko po to by uzyskać wyraźny oraz realistyczny obraz nawet w nocy. W wideorejestrzatorze wykorzystano dwie baterie, które pozwolą na nagrywanie materiału nawet po odłączeniu od źródła zasilania. Wbudowany w urządzeniu czujnik G-Sensor wykrywa przeciążenia, a następnie zapisuje ważne nagrania z wypadków czy kolizji. Aktywowany jest on przez nagłe przyspieszenie, rotację samochodu i inne wstrząsy. Co więcej ma on zastosowanie także w trybie parkingowym. Kamera wykryje uderzenie lub nagły ruch samochodu nawet wtedy gdy nie ma w nim kierowcy. Cena NAVITEL R600 Quad HD wynosi 369 zł.

navitel r600 quad hd

Zawartość opakowania:

  • DVR NAVITEL R600 Quad HD
  • Uchwyt samochodowy
  • Ładowarka samochodowa
  • Kabel miniUSB
  • Podręcznik użytkownika
  • Karta gwarancyjna
  • Ściereczka z mikrofibry
  • Dodatkowa licencja nawigacyjna na smartfon/tablet

Podstawowym elementem strategii biznesowej marki NAVITEL jest wprowadzanie zaawansowanych urządzeń. Model R600 Quad HD wpisuje się idealnie w plany firmy, ponieważ to pierwsza na rynku kamera samochodowa do 400 złotych, która nagrywa w 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości Full HD oraz 30 klatkach na sekundę w QHD (2560 × 1440 pikseli). Zadowolenie klienta końcowego to priorytet, dlatego w niedalekiej przyszłości tego typu rejestratory będą standardem w naszej ofercie

– opowiada Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

Korzystacie z wideorejestratorów samochodowych? Co myślicie o urządzeniach firmy NAVITEL? Zapraszamy do dyskusji!