Ulefone radzi sobie coraz lepiej i planuje podbój Europy!


Chińskie produkty już dawno przestały być synonimem niższej jakości czy tandety i stały się rzeczywistą alternatywą dla elektroniki sprzedawanej na Starym Kontynencie. Producenci z Państwa Środka zdobywają coraz to większe grono fanów, a co za tym idzie sprzedaż ich produktów idzie nieustannie w górę. Teraz do grona najpopularniejszych gigantów chce dołączyć Ulefone!

Podbój Europy

Marka Ulefone powstała w 2014 roku. Producent ten skupia się przede wszystkim na budżetowcach i średniakach, które mają być znacznie tańsze niż urządzenia konkurencji. Gdzie leży sekret niskiej ceny? Według samej firmy niska cena bierze się z możliwości nabycia podzespołów w konkurencyjnych cena oraz stosowaniu niskiej marży sprzedażowej. W fabryce Ulefone działają nie tylko nowoczesne linie produkcyjne, ale również laboratoria z zaawansowanymi technicznie urządzeniami do testowania gotowych smartfonów i opracowywanych rozwiązań.

I tak jak jakiś czas temu urządzenia z logo Ulefone nie posiadały zbyt wielu fanów tak z każdym miesiącem producent ten jest coraz to bardziej rozpoznawany, a kolejni klienci decydują się mu zaufać. Ostatnim hitem sprzedażowym w naszym kraju jest model oznaczony literą „X”. Został on wyposażony w ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P23. Jednostka ta wspierana jest przez 4 GB RAMu, a na pliki użytkownika zostało przeznaczone 64 GB pamięci wewnętrznej, którą możemy rozbudować za pomocą kart microSD o pojemności do 256 GB.

Ulefone X posiada ekran o przekątnej 5,85 cala i rozdzielczości HD+ (1512 x 720 pikseli). Całość działa dzięki baterii o pojemności 3300 mAh. Oczywiście nie jest to smartfon mogący nawiązać jakąkolwiek walkę z flagowcami konkurencji, ale osiągnął on popularność dzięki relatywnie niskiej cenie. A to jeszcze nie wszystko co przygotowała dla nas firma Ulefone. Na horyzoncie pojawiają się już nowe modele T2 oraz T2 Pro. Jest więc na co czekać!

Ulefone wciąż ściga się z konkurencją, pracując nad nowymi i lepszymi modelami. O tym, że rośnie w siłę i umacniania swoją pozycję na rynku świadczy także fakt, że światowy gigant procesorowy MediaTek, powierzył marce Ulefone premierę swojej najnowszej konstrukcji Helio P70. Układ ten został zaprezentowany po raz pierwszy w modelu Ulefone T2 Pro, podczas największych tegorocznych targów branżowych MWC w Barcelonie. Kolejnym przykładem rosnącego potencjału Ulefona jest ogromne zaangażowanie firmy w testowanie wytrzymałości swoich produktów. Rozpoczęto nawet testy urządzeń wodoodpornych 10 m pod wodą, we współpracy z nurkami. W głębinach sprawdzano płynność pracy, wytrzymałość oraz jakość zdjęć i filmów wykonywanych za pomocą kamery nowego modelu Armor 3T. Osobiście uważam, że o marce Ulefone będziemy słyszeli coraz więcej, a produkty z takim logo podbiją serca klientów na całym świecie.

– ocenia Mariusz Jasionek, Dyrektor ds. Rozwoju w Dziale Technologii Mobilnych CK Mediator Polska.

Korzystacie z smartfonów tego producenta? A może nie przypadły wam one do gustu?