Mikrofon do karaoke? Xiaomi prezentuje swoje rozwiązanie


Xiaomi Mini K 2

Xiaomi dołącza do swojej oferty kolejny „niesmartfonowy” produkt. Tym razem jest to.. mikrofon do karaoke. Tak dobrze przeczytaliście – od dziś fani karaoke będą mogli nabyć specjalny mikrofon stworzony przez chińskiego giganta. 

Xiaomi Mini K

Właśnie taką nazwę otrzymał nowy mikrofon Xiaomi. Urządzenie jest dostępne na platformie crowdfundingowej chińskiego producenta, a co za tym idzie zamówienie go do naszego kraju jest na tą chwilę niemożliwe. Cena Mini K wynosi 99 juanów czyli około 55 zł, ale w momencie gdy pojawi się on w sklepach internetowych oferujących wysyłkę do Polski jego cena może ulec diametralnej zmianie. Mikrofon został wykonany przez firmę Hangzhou Taoma Technology Co. Ltd, która zapewnia także wsparcie posprzedażowe. Samo urządzenie ma grubość zaledwie 2 cm, waży 60 gram oraz posiada baterię o pojemności 400 mAh. Do sprzedaży trafiły dwie wersje kolorystyczne – biała oraz niebieska.

Xiaomi Mini K 3

Co ciekawe Xiaomi Mini K ma być kompatybilne z każdą platformą muzyczną, a w tym i także z tymi występującymi na Androidzie czy iOS. Nowość chińskiego giganta posiada trzy poziomy intensywności dźwięku, a co za tym idzie z mikrofonu możemy korzystać nawet w bardzo głośnym otoczeniu. Sprzęt ten ma idealnie sprawdzić się podczas spotkań ze znajomymi czy jako rozrywka podczas imprez organizowanych przez młodych ludzi. I bez wątpienia niska cena może sprawić, że Xiaomi Mini K znajdzie grono fanów. Jeśli mikrofon pojawi się w sklepach oferujących wysyłkę do naszego kraju to z pewnością was o tym poinformujemy!

Xiaomi Mini K

Co myślicie o nowości Xiaomi? Lubicie karaoke? Chcielibyście spróbować Mini K? Czekamy na komentarze!