Xiaomi Mi Mix 3 zadebiutuje na dzień przed premierą Mate 20 Pro?


Xiaomi Mi MIX 3

Huawei Mate 20 Pro zadebiutuje już 16 października w Londynie. Wszystko wskazuje na to, że inny chiński gigant chce na dzień przed premierą urządzenia pokazać bezpośredniego konkurenta dla flagowca z serii Mate. Mowa oczywiście o Xiaomi i ich czwartej odsłonie bezramkowca.

Xiaomi Mi Mix 3 bliżej niż myśleliśmy?

W sieci pojawiały się już plotki dotyczące Mi Mixa 3, ale sama data premiery pozostawała tajemnicą. Wprawdzie podczas targów IFA 2018 w Berlinie z ust przedstawicieli Xiaomi padły słowa o premierze planowanej na październik tego roku, ale część rynku brała je z lekkim przymrużeniem oka. Teraz w sieci został opublikowany plakat, który ma być zapowiedzią wydarzenia odbywającego się 15 października. To właśnie wtedy ma zostać zaprezentowany Xiaomi Mi Mix 3, na który czeka wielu fanów marki. Data ta nie została niestety oficjalnie potwierdzona przez samego producenta z Państwa Środka.

xiaomi mi mix 3

Co wiemy na temat Mi Mixa 3? Za wydajność ma odpowiadać najmocniejszy mobilny procesor dostępny na rynku czyli Qualcomm Snapdragon 845, który będzie wspierany przez 6 GB lub 8 GB RAMu w zależności od wersji. Co więcej smartfon otrzyma dedykowany przycisk służący do wybudzenia asystenta Xiao AI. Na tą chwilę nie wiemy czy będzie trzeba się komunikować z nim w języku chińskim czy producent z Państwa Środka pokusi się o dodanie innych języków.

Najciekawszą kwestią jest slider, w którym ukryte mają zostać przednie aparaty. Wszystko po to aby uzyskać jeszcze lepszy stosunek wyświetlacza do panelu przedniego. Producent chce zrobić wszystko by jego nowe urządzenie można było nazwać prawdziwym bezramkowcem. Czy Mi Mix 3 faktycznie zadebiutuje 15 października? Czy gigant z Państwa Środka czymś jeszcze nas zaskoczy? Tego powinniśmy się dowiedzieć w najbliższych dniach!

Co myślicie o Xiaomi Mi Mix 3? Czekacie na jego premierę? Zapraszamy do komentowania!