Skaner linii papilarnych w ekranie OnePlus 6T to pewniak


OnePlus 6T czytnik w ekranie
Październik zapowiada się wyjątkowo ciekawie jeśli chodzi o premiery smartfonów. 15 października mamy zobaczyć Xiaomi Mi Mix 3, 16 października Huawei Mate 20 i Mate 20 Pro, a 17 października zostanie pokazany światu OnePlus 6T. Na kanale OnePlus India pojawił się kolejny film zapowiadający OP 6T!

Skaner linii papilarnych w ekranie OnePlus 6T

Rozwiązanie to staje się powoli pewnego rodzaju trendem. Prawie każdy z producentów posiada już w swojej ofercie smartfon wyposażony w tą funkcję lub zapowiedział urządzenie tego typu. Firma OnePlus pracowała nad czytnikiem zintegrowanym z ekranem już przy produkcji OP 6, ale wtedy coś poszło nie tak i skaner odcisku palca znalazł się na pleckach telefonu. To, że OnePlus 6T otrzyma czytnik w ekranie przez wielu było uważane za oczywistość, ale teraz sam producent potwierdza wszystkie plotki.

Wideo promocyjne przygotowane przez producenta z Państwa Środka odwołuje się do najważniejszych wydarzeń i odkryć w historii ludzkości. Kampania „Unlock The Future” ma w prosty i jasny sposób pokazać, że to właśnie OnePlus 6T będzie najlepszym z obecnie dostępnych na rynku smartfonów. Czy tak będzie w rzeczywistości? Tego dowiemy się dopiero po oficjalnej premierze urządzenia oraz testach samych użytkowników.

Na temat specyfikacji smartfona wiemy tak naprawdę niewiele. Za wydajność odpowiedzialny będzie Qualcomm Snapdragon 845. Procesor ten będzie wspierany przez 6 GB lub 8 GB RAMu w zależności od wersji. Niestety usunięte zostanie złącze słuchawkowe jack 3,5 mm, a co za tym idzie aby słuchać muzyki będziemy musieli korzystać z specjalnej przejściówki lub zaopatrzyć się w słuchawki bezprzewodowe. Znaczącej poprawie, w porównaniu do OnePlus 6, mają ulec aparaty, ale na dzień dzisiejszy nie posiadamy jakichkolwiek informacji na ich temat. Bez wątpienia to właśnie OP 6T może być jednym z ciekawszych urządzeń zaprezentowanych pod koniec tego roku. Z niecierpliwością czekamy na premierę!

Czego oczekujecie po OnePlus 6T? Czy, waszym zdaniem, chiński producent czymś nas zaskoczy? Zapraszamy do dyskusji!

MENU

Back