Nowa golarka elektryczna od Xiaomi! Wygląda ciekawie…


Xiaomi Xumei Turbine

Xiaomi, oprócz urządzeń mobilnych, ma w swojej ofercie praktycznie wszystko. Od długopisów, przez buty, po deskę toaletową. Teraz poszerzyli swoją ofertę o golarkę elektryczną, która wygląda dość nietypowo.

Poznajcie Xiaomi Xumei Turbine!

Trzeba przyznać, że wyróżnia się designem na tle konkurencji. Bardzo podoba mi się podoba, jest prosta, minimalistyczna, a zarazem elegancka. Oceńcie sami!

Xiaomi Xumei Turbine

Golarka wykonana jest z połączenia metalu, plastiku oraz żywicy. Dostępna jest w 3 wersjach kolorystycznych: białej, czarnej oraz złotej.

 

Główka urządzenia składa się z ruchomego ostrza galwanizowanego z aż 925 otworami tnącymi oraz 3 obrotowych ostrzy o grubości zaledwie 0.1 mm. Napędzane są silnikiem o prędkości nawet 4500 obrotów na minutę. Ma to sprawić, że nasza skóra będzie idealnie gładka. Golarka zasilana jest baterią o pojemności 600 mAh. Producent informuje nas, że pozwala to na 2.5 godziny ciągłej pracy. Co więcej, w 2 godziny naładujemy golarkę do 100%. Na dole urządzenia mamy port micro USB, przez który je naładujemy. Uważam to za dobre rozwiązanie, bo nie musimy brać w podróż dodatkowej ładowarki, a wystarczy nam ta od telefonu.

W zestawie mamy, oczywiście, golarkę, przewód do ładowania, szczoteczkę do czyszczenia, instrukcję obsługi, osłonkę na ostrza oraz futerał.

Xiaomi Xumei Turbine

Całość zamknięta jest w kompaktowej obudowie 118 x 32 x 32 mm. Xiaomi Xumei Turbine otrzymało certyfikat IPX7, więc nie straszna jej woda. Aktualnie, możemy kupić ją w sklepie Geekbuying za kwotę 43.99$, czyli mniej więcej 165 złotych.

Myślę, że swoim niecodziennym designem, całkiem niezłymi parametrami oraz kompaktowymi wymiarami jest naprawdę interesującą propozycją dla panów lubiących gładką skórę na brodzie.
Co sądzicie o Xiaomi Xumei Turbine?

Źródło:

xiaomitoday.com