Asus ROG Phone w USA już w tym miesiącu


ASUS ROG

Pamiętacie jeszcze gamingowy smartfon jakim jest Asus ROG Phone? Tak, to ten, który debiutował na rynku niecały miesiąc temu. Według producenta najwyższy czas, aby zaatakować kolejne państwa i tym razem padło na USA. Zaproszenia na wydarzenie, które odbędzie się 18 października już rozesłane.

Gaming z myślą o Stanach Zjednoczonych

Co takiego oferuje nam ROG Phone, że zdecydowano się spróbować tamtejszy rynek? Ekran AMOLED o przekątnej sześciu cali i rozdzielczości FullHD+. Zapewnia odświeżanie 90 Hz oraz czas reakcji na poziomie 1 ms a także obsługę HDR.

Pod maską znajduje się Snapdragon 845, który gwarantuje taktowanie do 2.96 GHz. Wspiera go 8 GB RAMu oraz 128/512 GB pamięci wbudowanej. Autorska technologia ASUS o nazwie Optiflex, ma zapewnić „tryb turbo” telefonu, czyli jeszcze go przyśpieszyć.

Plecki telefonu to podwójny aparat 12 Mpix SONY IMX363 ze światłem f/1.7 i kątem 120 stopni. Drugi aparat to oczko 8 Mpix i światło f/2.0. Podobny znajdziemy z przodu, odpowiadający za zdjęcia typu selfie.

Asus ROG Phone

Wartym uwagi jest specjalny tryb X, który przyśpiesza telefon. Poprzez ściśnięcie obydwóch krawędzi, cała moc skierowana jest na gry i nic innego. Dodatkowo, w tym trybie zmienia się kolor podświetlenia z niebieskiego na czerwony.

Na start otrzymujemy Android 8.1 Oreo, baterię 4000 mAh z szybkim ładowaniem HyperCharge. Dzięki temu naładujemy telefon od 0 % do 60 % w zaledwie 30 minut.

Nie znamy jeszcze cen telefonu, które będą w USA. Najprawdopodobniej poznamy je 18 października, czyli w dniu premiery Asus ROG Phone w Stanach.

Jak myślicie, da radę podbić tamtejszy rynek?

Źródło:

gizmochina.com