Nowe plotki o OnePlus 6T – podwójny aparat?


OnePlus 6T Koncept

Każdy z was zapewne oczekuje zarówno premiery nowego OnePlus 6T jak i możliwie najmocniejszych podzespołów – w tym potrójnego aparatu. Debiut zaliczy on 17 października i wiemy, że nowością będzie skaner linii papilarnych umieszczony w ekranie. To nie koniec nowinek, ponieważ prawdopodobnie nie będzie on miał potrójnego aparatu.

Case OnePlus 6T zdradził zbyt wiele

Wszystko wygląda na to, że case na plecki telefonu zdradził nam, ile aparatów będzie miał OnePlus 6T. Wydawało się, że będą to trzy obiektywy, tak jak już to się pojawia w smartfonach – zapewne byłby to kolejna nowość w tych telefonach Jeśli spojrzymy jednak na case, który pojawił się w sieci, zauważyć można miejsce na prawdopodobnie dwa aparaty.

Co za tym idzie, trzeba będzie się obejść smakiem wszystkim tym, którzy planowali kupić 1+ 6T dla trzech aparatów. Jeśli zdjęcie case, które pojawiło się w sieci nie jest „fejkowe”, to tak niestety się stanie. Może to jeszcze za szybko dla nich, aby we flagowcu montować trzy aparaty? Huawei P20 Pro śmiga z takim rozwiązaniem już jakiś czas i zbiera same dobre opinie. OPPO R17 Pro również pokazał, że może mieć trzy obiektywy w telefonie, więc zapewne fani spodziewali się tego, że i OnePlus się posunie do takiego rozwiązania. Nic z tego – prawdopodobnie.

OnePlus 6T

Oczywiście są to tylko plotki, które mogą się okazać nieprawdziwe. Jeśli tak będzie, to nadal można wierzyć, że ujrzymy w nim konfigurację trzech oczek aparatów. Wtedy pewnie część z was, którzy lubią nowości, będzie zadowolona.

Jak wam się wydaje, OnePlus 6T powinien mieć trzy aparaty, czy dwa wystarczą?

Źródło:

gizchina.it