Meizu 16X poznamy jednak 19 września!


Meizu 16X

Nie raz i nie dwa słyszeliśmy o porównaniach Meizu 16X do Xiaomi Mi 8 SE przez CEO Jack Wonga. Wszystko ze względu na to, że obydwa telefony mają ten sam procesor, co w pewien sposób to wymusza. Wiadomo, fakt, że obydwa atakują średnią półkę na pewno temu sprzyja. Teraz może się okazać, że będzie on konkurował także z Xiaomi Mi 8 Youth!

Średniak Meizu ze Snapdragonem 710

O Meizu 16X wiemy naprawdę sporo, więc nie może dziwić, że telefony są porównywane. Dziś poznaliśmy nowy plakat zapowiadający ten smartfon. Bezpośrednio może on konkurować z Xiaomi ze względu na wspomniany procesor. Telefony będą wyposażone w Snapdragona 710, więc pole do popisu jest.

Meizu 16X

Nie wiadomo konkretnie, co takiego zaoferuje Xiaomi, aby warto było zwrócić na niego uwagę. Meizu może się wydawać dość bogatym średniakiem, ponieważ będzie wyposażony w sporo dodatkowych udogodnień. Dostaniemy w nim między innymi skaner linii papilarnych, który umieszczony będzie w ekranie. Głównymi motorami napędowymi poza procesorem będzie pamięć w konfiguracji 6/64 GB, Android 8.1 Oreo i bateria 3000 mAh. Oczywiście nie zabraknie w nim podwójnego aparatu 12 + 20 Mpix. Całość specyfikacji możecie przeczytać tutaj.

Wartym uwagi jest zakrzywiony ekran AMOLED, który, jak na średniaka, może robić naprawdę furorę. Zobaczymy jak będzie wyglądał w porównaniu z Mi 8 Youth.

Jesteście ciekawi takiej konfrontacji? Komu kibicujecie?

Źródło:

gizchina.it