Rendery Motoroli Moto G7 w sieci!


Motorola

Rynek smartfonów delikatnie się zmienia, jeśli chodzi o wcięcia w ekranie. Tak samo zapowiada się Moto G7, której rendery pojawiły się w sieci. Wygląda na to, że szerokie wcięcia powoli odchodzą do lamusa i zastępować je będą notche w kształcie kropli wody. Nie pierwszy raz się na to zapowiada. Trzeba przyznać, że wygląda to nieźle i łączy sobie nowoczesność z cechami charakterystycznymi dla serii Moto.

Szyk i elegancja w nowej Motoroli?

W klasie średniej wydawać się może, że jest to jeden z bardziej oczekiwanych telefonów. Seria ta jest dość popularna i cieszy się sporym zainteresowaniem. Tym razem może być nawet lepiej, ze względu na drobne zmiany. Zazwyczaj producent zostawiał w telefonach spore ramki na górze i na dole, lecz tym razem będzie nieco inaczej. Notch w kształcie kropelki wody, wąskie ramki boczne i w miarę cienki podbródek.

Moto G7

Tylny panel wykonany ma być ze szkła, natomiast ramka jest metalowa. Oczekuje się, że tył pozostanie raczej taki standardowy, czyli podwójny aparat z diodą LED, które będą sporo wystawać. Tuż pod nimi umieszczony ma być skaner linii papilarnych połączony z logo Moto. Na lewej krawędzi znajdować się ma tacka na SIM, z prawej natomiast przyciski głośności i power.

Jeśli wierzyć pojawiającym się pierwszym plotkom, to Moto G7 powinna zadebiutować w kwietniu przyszłego roku. Ceny mają zaczynać się od 250 $ w USA oraz 219 euro w Europie – niecałe 950 PLN. Czego poza takim wyglądam można oczekiwać? Wydaje się, że procesora dla średniaków, czyli Snapdragona 660, ale czy tak będzie, to okaże się później.

Czekacie na nowe Moto? Jacyś fani tej serii tu są?

Źródło:

gizmochina.com