OnePlus 6T zadebiutuje już w październiku?


oneplus 6t koncept
Koncept OnePlus 6T

Wydaje się, że premiera OnePlus 6T jest coraz bliżej, jednak do tej pory nie mieliśmy styczności z jakąś konkretną datą. Tym razem szum wokół urządzenia stworzył nie kto inny, jak sam producent. Potwierdzili oni, że telefon będzie miał skaner linii papilarnych w ekranie i prawdopodobnie nie tylko to.

Przypadek ze strony OnePlus?

Przedstawiciele chińskiej firmy sami z siebie potwierdzili, że w OnePlus 6T będziemy mieć do czynienia z Face Unlock oraz skanerem linii papilarnych w ekranie. Ma to wpłynąć na szybsze odblokowanie telefonu jak i zapewnić wygodę dla każdego. Wydaje się, że mocny nacisk położono na „szybkość” odblokowania telefonu – czyżby było aż tak dobrze?

1+ zaznaczył także, że takie rozwiązanie ze skanerem w ekranie było możliwe już do użycia w przypadku modelu OnePlus 5T, jednak nie było ono wystarczająco dopracowane. Trzeba było poczekać, aż będzie odpowiednio rozwinięte, sprawdzone i szybkie.

OnePlus 6T

Najważniejszą rzeczą jest jednak prawdopodobne zdradzenie daty premiery OnePlus  6T. Mogła to być pomyłka, ale może też zamierzone działanie. Na zrzucie ekranu widać ustawioną datę na 17 października, co może sugerować, że wtedy ujrzymy oficjalnie ten telefon. Oczywiście, może to tylko sugerować datę, gdyż wciąż nie mamy oficjalnego stanowiska producenta w rej sprawie. Nie wydaje mi się, aby miała to być pomyłka – to byłoby zbyt dziecinne.

Jak myślicie, OnePlus przypadkiem zdradził datę premiery nadchodzącego smartfona?

Źródło:

gizchina.it