Zdjęcie atrapy Huawei Mate 20 Pro w sieci – nic nowego


Huawei Mate 20

Niedawno informowaliśmy o przeciekach dotyczących Huawei Mate 20 Pro. Mogliśmy zobaczyć obydwa panele przednie, w których jeden i drugi miały wcięcia, jednak dwa różne – zwykły notch i kropelka wody. Dziś prezentujemy wyciek z Weibo, który ukazuje atrapę tego modelu, więc nie można być pewnym, że jest ona w 100 % prawdziwa, być może to tylko jeden z wielu konceptów designu tego telefonu. 

Z nowości to tak jakby… nic

Czy dowiadujemy się z niej czegoś konkretnego? Widzimy zakrzywiony ekran, który ma wcięcie w ekranie – czyli coś, czego mogliśmy się spodziewać. Nowością jest rozmiar dolnej ramki – bródki – która wydaje się być nieco cieńsza. Oczekuje się, że ma być mniejsza niż miało to miejsce w iPhonie X. Ekran za to ma mieć 6.25 cala.

Sądząc po wcięciu, można się spodziewać, że Huawei Mate 20 Pro będzie miał w notchu osprzęt służący do obsługi odblokowania telefonu twarzą. Do tego dorzucono prawdopodobnie skaner linii papilarnych, który może być umieszczony pod ekranem.

Huawei Mate 20 Pro

O tylnych pleckach tego urządzenia już nie raz informowaliśmy. Zapowiada się potrójny aparat, który, razem z diodą LED, zostanie pokryty kwadratawa tafla szkla. Ciekawić za to może jakie konkretnie będą aparaty. P20 Pro już był wyposażony w trzy obiektywy, więc możliwe, że Huawei postanowi poprawić tę technologię. Jednak to są tylko domysły, nie ma co do tego pewności. Bądź co bądź, trzy oczka wydają się być pewniakiem. Jeśli pojawi się inna konfiguracja, to wtedy można powiedzieć, że Huawei nas zaskoczyło.

Huawei Mate 20

 

Przypomnę tylko, że prezentacja Huawei Mate 20 Pro razem z Mate 20 już 16 października w Londynie. Do tego czasu pozostaje nam korzystać z pojawiających się przecieków.

Czekacie na premierę? Data zaznaczona w kalendarzu?

Źródło:

gizchina.com