Rusza sprzedaż Xiaomi Mi Band 3 w Polsce! Mi Box na wyprzedaży błyskawicznej!


Xiaomi Mi Band 3 2

Nadeszła chwila wyczekiwana przez wielu fanów Xiaomi w Polsce – rusza sprzedaż nowej generacji popularnej opaski monitorującej aktywność. Mi Band 3 jest dostępny od dziś w sklepie internetowym Mi Home oraz w salonie Mi Store w warszawskim centrum handlowym Arkadia. To jednak jeszcze nie wszystko. Nadchodzi kolejna wyprzedaż błyskawiczna!

Xiaomi Mi Band 3 w Polsce

Mi Band 3 to doskonały towarzysz osób aktywnych oraz tych, które chcą zmotywować się do prowadzenia zdrowszego trybu życia. Opaska oferuje ponad 30 funkcji. Do najważniejszych należą między innymi czujnik tętna, monitorowanie snu, powiadomienia o wiadomościach, połączenia czy wydarzeniach z kalendarza, alarm wibracyjny, lokalizator smartfona, wyświetlanie danych treningowych czy informacji o pogodzie. Xiaomi Mi Band 3 jest wodoodporna (5 ATM), a co za tym idzie bez problemu możemy w nim pływać czy brać prysznic. Bateria ma wystarczyć na 20 dni ciągłej pracy, a dane gromadzone przez opaskę możemy przeglądać w aplikacji Mi Fit. Mi Band 3 został wyceniona w naszym kraju na 149 zł. Standardowo urządzenie dostępne jest w zestawie z opaską w kolorze czarnym, a dodatkowo można zakupić opaskę niebieską oraz czerwoną.

Xiaomi Mi Band 3 1

Opaska jest właśnie testowana przez jednego z naszych redaktorów, więc już niedługo spodziewajcie się u nas jej recenzji! W międzyczasie możecie natomiast przeczytać opinię o jej poprzedniej wersji – Mi Band 2.

Zamów Xiaomi Mi Band 3 z oficjalnej, polskiej dystrybucji

Xiaomi Mi Box 4K na wyprzedaży błyskawicznej

Mi Box jest urządzeniem, które pozwala zmienić niemal dowolny telewizor w smart TV. Działa on w oparciu o system operacyjny Android TV, a co za tym idzie możemy pobierać na niego dowolne aplikacje dostępne w sklepie Google Play przeznaczonym na telewizory. Xiaomi Mi Box obsługuje funkcję sterowania głosem oraz Google Cast, pozwalające na łatwe przesyłanie obrazu z urządzenia mobilnego na telewizor. Wszystko to w jakości 4K z obsługą HDR. Urządzenie będzie dostępna na wyprzedaży błyskawicznej w Mi-home.pl w poniedziałek, 10 września, od godziny 10.00 w cenie 259 zł. Liczba sztuk jest ograniczona, więc radzimy się spieszyć!

Xiaomi Mi Box 4K

 Planujecie zakup Mi Band 3? A może skusi was błyskawiczna wyprzedaż na Mi Boxa?