OnePlus 6T wyglądem może przypominać Oppo R17


oneplus 6t koncept

OnePlus 6 jest z nami już od prawie 3 miesięcy. Oznacza to, ze coraz bliżej jest premiera modelu oznaczonego literką „T”. Z tego też powodu w sieci pojawia się coraz więcej renderów i koncepcji dotyczących tego, jak może wyglądać OnePlus 6T!

OnePlus 6T podobny do Oppo R17

Znając powiązanie między tymi dwoma firmami, a także pamiętając poprzednie modele obu producentów można śmiało zakładać, że nadchodzący telefon OnePlus w jakimś stopniu będzie czerpać z tego, co przygotuje Oppo. Jeden z fanów marki postanowił nawet przygotować koncepcyjne rendery prezentujące możliwy wygląd OnePlus 6T. Pamiętajcie jednak, że jest to propozycja osoby, w żaden sposób nie związanej z 1+, więc prezentowane grafiki mogą ostatecznie całkowicie odbiegać od tego, co dostaniemy pod koniec roku.

Jeśli jednak rendery miałyby okazać się prawdą, to OnePlus 6T dostanie trzy aparaty główne (podobnie jak Huawei P20 Pro) oraz skaner linii papilarnych wbudowany w wyświetlacz (akurat tego elementu jestem prawie pewny). Obudowa nie będzie natomiast odbiegać za bardzo od stylu, który poznaliśmy przy premierze OnePlus 6.

 

Ciekawostką natomiast jest wyświetlacz. Producent może ostatecznie nie zrezygnować z notcha, jednak nie będzie on wyglądać tak, jak ma to miejsce w innych urządzeniach dostępnych na rynku (w tym OnePlus 6). Istnieje spora szansa, że inżynierowie zainspirują się wcięciem w stylu łezki, która pojawi się w modelu Oppo F9 lub też pójdą w kierunku wysuwanego aparatu (Vivo NEX / Oppo Find X). Dzięki temu proporcje wyświetlacza do frontowego panelu powinny się zdecydowanie zwiększyć, jednocześnie nie zmieniając rozmiaru samego urządzenia.

Oczywiście, jak wspomniałem wcześniej, zaprezentowane tutaj rendery zostały przygotowane przez fana marki, niepowiązanego z firmą OnePlus. Osobiście jednak muszę przyznać, że taka koncepcja mi się podoba i wcale bym się nie obraził, gdyby Chińczycy poszli w tym kierunku. Niestety, na informacje o tym, jak OnePlus 6T będzie wyglądać w rzeczywistości musimy jeszcze trochę poczekać.

Co myślicie o takim wyglądzie nadchodzącego 1+6T?