Pełna lista urządzeń, na które dostępna będzie gra Fortnite już jest!


Długo czekaliśmy na mobilną wersję Fortnite – gry, która ostatnimi czasy zrobiła ogromną furorę. Podczas tegorocznego wydarzenia Samsung Unpacked, miała miejsce oficjalna premiera gry na system operacyjny Android. To, jakie telefony będą mogły się w nią zaopatrzyć, trochę nas zdziwiło.

Fortnite trafiło na Androida!

Nie jest to szokujący fakt, iż Samsung dostał pierwszeństwo w testach gry. Taka wyłączność trwała jednak tylko do 12 sierpnia. Podczas premiery Samsunga Galaxy  Note 9, dyrektor generalny Epic Games, Tim Sweeney, wystąpił na scenie, aby ogłosić oficjalny debiut Fornite na Androida i poinformować, na które urządzenia gra trafi w pierwszej kolejności. Pomijając fakt, że na chwilę obecną jest ona dostępna wyłącznie w wersji beta, lista smartfonów kompatybilnych z nią przerosła nasze oczekiwania. Okazuje się, że uwzględniono nawet chińczyków takich jak Xiaomi, OnePlus, Huawei, Honor, ZTE i Nubia.

fortnite android

Pełna lista urządzeń kompatybilnych z wersją Fortnite na Androida:

Jak widać lista nie jest wcale uboga. Aby stać się testerem gry wystarczy odwiedzić odpowiednią stronę i zarejestrować się, wpisując się jednocześnie na listę testerów. Gry aktualnie nie pobierzecie w Google Play.

Jesteście ciekawi jak działa Fortnite na Androidzie? Mamy tutaj osoby, które już od jutra będą mogły sprawdzić grę?