Specyfikacja Smartisan Nut Pro 2S wyciekła dzięki benchmarkowi Master Lu


smartisan nut pro 2s

Można powiedzieć, że Smartisan Nut Pro 2S jest już prawie pewny. Nowy startfon chińskiego producenta pojawił się w benchmarku, dlatego znamy już większą część jego specyfikacji. Czy jest na co czekać? Wydaje mi się, że tak.

Jak Nut Pro 2S wypadł w benchmarku?

Zupełnie przypadkiem znalazłem w internecie wynik innego, bardzo popularnego telefonu, który również przeszedł test w tym benchmarku. Jest to „Mi szóstka”, która była przetestowana we wcześniejszej wersji aplikacji. Co ciekawe Smartisan zdobywa więcej punktów, chociaż jego procesor mieści się na wykresie między Snapdragonem 820 a 821, podczas gdy Mi 6 przeskoczyła Kirina 960 i uplasowała się wtedy na wykresie na drugim miejscu. Jaki jest z tego wniosek – nie porównywać testów z dwóch wersji benchmarków.

 

Po pierwsze test potwierdza procesor, będzie to Snapdragon 710, czyli Smartsian powinien konkurować np. z Meizu X16. Mamy też informacje o ekranie FullHD+ 2160 x 1080 pikseli, który wskazuje na proporcje 18:9 i bezramkową budowę. Pod maską ma się też znaleźć 6 GB pamięci operacyjnej.

Wcześniejsze doniesienia zgadzają się z powyższymi. Wiemy, że smartfon otrzyma podwójny aparat 12 + 5 megapikseli z tyłu oraz 16-megapikselową matrycę na froncie. Tradycyjnie będzie działać pod kontrolą nakładki Smartsian OS. Telefon może zadebiutować w każdej chwili, ponieważ otrzymał certyfikację 3C.

Czy mamy wśród czytelników jakichś właścicieli telefonu od Smartisana? Jak sprawują się te urządzenia?

Źródło:

gizmochina.com