Honor Play – nowy smartfon dla graczy debiutuje na polskim rynku. Przedsprzedaż rozpoczęta!


Smartfony dla graczy to nowy trend, który został zapoczątkowany przez firmę Razer. Po krótkim czasie swoje telefony przeznaczone do mobilnego gamingu pokazała Nubia oraz Asus. Już niedługo do ich grona dołączy Honor Play, którego przedsprzedaż w naszym kraju właśnie się rozpoczęła!

Honor Play w Polsce!

Europejska premiera Honor Play odbędzie się dopiero 30 sierpnia tego roku, ale już dziś możecie nabyć urządzenie w przedsprzedaży w cenie 1499 zł. Smartfon ma wyróżniać się na rynku mobilnym dzięki przełomowej technologii przetwarzania graficznego GPU Turbo spełniającą wysokie wymagania graczy oczekujących wysokich detali i wydłużonej wydajności baterii. Dotychczas fani gier rozgrywanych w trybie online mogli narzekać na wydajność termiczną i zużycie baterii z jednego prostego powodu – renderowanie AR, VR i HDR wymaga wysokiej mocy obliczeniowej.

Honor Play ma to zmienić i zapewnić niespotykaną dotychczas wydajność w mobilnej rozrywce. GPU Turbo jest zintegrowaną systemowo technologią oprogramowania sprzętowego przyspieszającego przetwarzanie grafiki. Producent z Państwa Środka został oficjalnym, światowym partnerem PUBG Mobile. Wspólna praca z twórcami gier pozwoliła zwiększyć średnią liczbę klatek na sekundę podczas gry do 39,461. Współczynnik zniekształceń został zredukowany do 0,21% czyli o ponad punkt procentowy poniżej pomiarów konkurentów Honora. Bateria ma wystarczyć aż na 4,5 godziny płynnej rozgrywki.

Ciekawostką jest tryb 4D, który obejmuje efekty audio 3D oraz wibracje dostosowane przez sztuczną inteligencję do najpopularniejszych mobilnych gier. Na tą chwilę dwie gry zostały idealnie zoptymalizowane pod Honora Play – PUNG Mobile oraz Asphalt 9. Już niedługo do pakietu gier rekomendowanych przez firmę Honor mają dołączyć inne tytuły. Za wydajność odpowiada najmocniejszy procesor dostępny w portfolio Huawei czyli Kirin 970. Jednostka ta wspierana jest przez 4 GB RAMu, a na pliki użytkownika zostało przeznaczone 64 GB pamięci wewnętrznej.

Na froncie znajdziemy ekran o przekątnej 6,3 cala, rozdzielczości Full HD+ oraz proporcjach 19,5:9. Na pleckach umiejscowiono podwójny aparat – 16 Mpix + 2 Mpix. Za zdjęcia typu selfie odpowiada natomiast 16 Mpix oczko umiejscowione nad wyświetlaczem. Całość będzie działać dzięki baterii o pojemności 3750 mAh, która pozwoli nie tylko na długie sesje gier mobilnych, ale także na oglądanie filmów do 15 godzin czy słuchanie muzyki aż do 95 godzin. Na polskim rynku jest on dostępny w dwóch kolorach: czarnym (Midnight Black) i niebieskim (Navy Blue).

Co myślicie o Honor Play? Czy smartfony dla graczy mają sens? Zapraszamy do dyskusji!

Zamów Honor Play w przedsprzedaży w świetnej cenie!