Xiaomi Mi8 EE może niespodziewanie pojawić się w Europie już jutro


Mi8 Explorer Edition 2

Po premierze Xiaomi Mi8 Explorer Edition, znalazło się wiele osób chętnych do zakupu tej ekskluzywnej wersji. Nic dziwnego – czytnik linii papilarnych w ekranie i dodatkowo specjalne, przezroczyste plecki. Niespodziewanie okazuje się, że Chińczycy mogą wprowadzić ten model do Europy…

MiDay we Włoszech

14 lipca zostanie zorganizowany we Włoszech pierwszy dzień Xiaomi. Z tej okazji, na Facebooku włoskiego Mi Store, pojawia się dużo materiałów zachęcających do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Chętni mogą zarejestrować się za pomocą formularza na stronie internetowej.

Do jednego z postów zostało dołączone wideo. Włoski sklep Xiaomi chwali się, że na wydarzeniu zostanie pokazany najbardziej innowacyjny projekt Xiaomi, jaki do tej pory powstał. Jeżeli Chińczycy nie postanowili, że wersja Explorer Edition jest do kupienia wyłącznie dla nich, to jest szansa, że właśnie ona zostanie pokazana już jutro. Oprócz tego, przygotowane jest wiele więcej niespodzianek.

Chwilę temu, na fanpage'u sklepu pojawił się nowy filmik prezentujący charakterystyczną fakturę maskownicy z tyłu przezroczystej wersji modelu Mi8. To potwierdza, że Xiaomi chce pokazać ten produkt we włoskim sklepie.

Mam nadzieję, że wersja Explorer Edition zadebiutuje we Włoszech w naprawdę korzystnej cenie. Wiemy już, że Mi8 EE pojawi się też niedługo w Chińskich sklepach, ponieważ telefon został certyfikowany w tamtejszym TENAA. Co ciekawe, ze strony wynika, że są planowane są dodatkowo wersje 4/64 i 6/128 GB, o których nie było wcześniej mowy.

Oczywiście, może okazać się też tak, że Chińczycy przygotowali wyłącznie wystawowy model urządzenia i samego telefonu nie będzie można kupić. Pozostaje nam poczekać na ostateczni rozwój wydarzeń.

Jedno jest pewne Xiaomi Mi8 Explorer Edition pojawi się wkrótce w sprzedży. Miejmy nadzieję, że także w Eurpie!