Technologia 5G pozwoli ZTE odbudować wizerunek?


zte logo

Jeśli interesowaliście się tematem ZTE oraz ich problemów w USA, zapewne wiecie o co w tym wszystkim chodzi. Złamanie postanowień, nałożenie zakazu, ogromne opłaty, reakcja Donalda Trumpa aż w końcu ugoda. Po opłaceniu kar, teoretycznie, wygląda na to, że ZTE ma szansę na powrót do żywych. Jednak teoretycznie, ponieważ opinia została już nadszarpnięte.

ZTE zapewnia, że nie jest źle

Według chińskiego producenta cała ta sprawa nie wpłynęła aż tak źle na ich finanse. Zapewniają, że podstawowa wartość firmy nie została naruszona, a pieniędze jakimi dysponują, powinny wystarczyć na wszelakie działania.

Kłopotem jest fakt, że jednak w świat poszła opinia o „konszachtach”, więc ciężko może być z powrotem na rynek a konkretnie – o zdobycie klientów, bądź ich odzyskanie. Jednym z wyjść w tej sytuacji może być rozwój technologii 5G. ZTE jest przekonane, że są jedną z niewielu firm, które mogą zapewnić kompleksowe rozwiązania 5G – bezprzewodowe, przewodowe, sieciowe, chmury obliczeniowe itp. Zakaz bardziej uderzał w jej finanse, a nie pomysły i rozwiązania. Co za tym idzie, mają oni wrócić do normalnej pracy niedługo po zniesieniu zakazu.

ZTE 5G

Wspominaliśmy już kiedyś, że ZTE to czołówka, jeśli chodzi o architekturę 5G. Według wszelakich informacji, mają oni przewagę pod względem procesorów z obsługą 5G, możliwość projektowania i programowania procesów powstających w 7-nm procesie technologicznym. Jeśli wierzyć opinii w branży, mają oni największy multi-procesor o najwyższej wydajności pod względem sieci 5G.

Jak myślicie, ZTE jest w stanie uratować swoją renomę w USA jak i na świecie?

Źródło:

gizchina.com