Xiaomi Mi Max 3 nadchodzi. Za chwilę dowiemy się o nim więcej…


xiaomi mi max 3

Po wielu, wielu spekulacjach na temat Xiaomi Mi Max 3 wreszcie przyszła pora na coś oficjalnego. W internecie pojawił się plakat, który zwiastuje, że telefon powinien się pojawić naprawdę niedługo…

Xiaomi Mi Max 3 to „duży ekran”

Pierwszy oficjalny zwiastun nie przynosi nam zbyt wielu informacji. To tylko wytłoczony przód smartfonu z dwoma napisami, które skrywają całą tajemnicę i zdradzają, jakiego urządzenia możemy się spodziewać.

xiaomi mi max 3

Tłumaczenie pierwszego z nich, według mnie jednoznacznie sugeruje, że zwiastun dotyczy właśnie modelu Xiaomi Mi Max 3, ponieważ to jedyny telefon z naprawdę ogromnym ekranem. Zgodnie z najnowszymi przecieków ma on bowiem posiadać aż 6,9-calowy wyświetlacz o proporcjach 18:9.

What is the big screen phone?

Mniejszy napis u dołu sugeruje, że więcej dowiemy się już jutro (w sumie to dzisiaj). Jestem ciekawy jakie informacje na temat Xiaomi Mi Max 3 postanowił ujawnić producent. Element specyfikacji czy może datę premiery nowego urządzenia?

Tomorrow morning, talk about what are looking forward to.

Jeżeli chcecie sobie przypomnieć co do tej pory usłyszeliśmy o najnowszym „phablecie” zapraszam do lektury poprzednich newsów.

Czekacie z niecierpliwością na premierę Xiaomi Mi Max 3? Czego oczekujecie od tego modelu?

Źródło:

gizchina.it