Kask rowerowy Xiaomi Youpin Smart4u w GearBest


Xiaomi Youpin Smart4u

Jak dobrze wiecie, nie samymi telefonami Xiaomi żyje. W dużej mierze kładą nacisk na elementy życia codziennego oraz ludzi, przez co rozwija się ich gama produktów. Dziś pojawiły się informacje o Xiaomi Youpin Smart4u – czyli kasku rowerowym, który niedługo zostanie wprowadzony na rynek. Zapewnić ma on nam więcej komfortu i bezpieczeństwa. Poznajcie jego szczegóły.

Bezpieczeństwo, komfort i „inteligencja”

Kask od Xiaomi ma być lekką i bezpieczną konstrukcją. Zewnętrzna obudowa wykonana jest z PC – poliwęglan – natomiast w środku jest to PSI-205T o bardzo wysokiej gęstości EPS, co wpływa na jego solidność i nie pogarsza wygody użytkowania. Dzięki przejściu przez specjalny proces formowania, mają one być bardziej odporne na uderzenia, a co za tym idzie, są bezpieczniejsze. Jego stopień ochrony IP to IPX4, który ma zapobiegać przenikaniu wilgoci do jego komponentow. Ważyć ma zaledwie 500 gram, co czyni go naprawdę lekką konstrukcją.

Xiaomi Youpin Smart4u

W co wyposażono Xiaomi Youpin Smart4u? Ma on automatyczne światło stopu LED, siedem jasnych diod ostrzegawczych, które potrafią także wykrywać natężenie światła. Dzięki temu mogą one włączać się automatycznie lub pracować w trybie gotowości, zależnie od natężenia światła. Zasięg widoczności dochodzi do 180 metrów.

Xiaomi Youpin Smart4u

W kasku zamieszczono jeden przycisk sterowania wieloma trybami. Mamy w nim latarkę czy stałe, automatycznie dopasowujące się światło czy miganie. Według producenta, w stanie czuwania wytrzymać ma 180 godzin, natomiast w aktywnej pracy czas ten skraca się do 36 godzin. Ładowanie magnetyczne zapewnić ma bezproblemowość i bezpieczeństwo.

Gdzie możemy kupić Xiaomi Youpin Smart4u?

Na ten moment, kask dostępny jest w sklepie GearBest (linki poniżej) za około 360 zł. Jak na kask, to nie jest to najniższa kwota, ale trzeba pamiętać, że jest to „inteligentne urządzenie”, co też wpływa na jego cenę.

Co myślicie o rozszerzaniu gamy produktów przez Xiaomi? Nie przesadzają?

Źródło:

xiaomitoday.com