Huawei Mate 20 staje się znakiem towarowym w UE. Jednak to nie koniec…


Huawei Mate 20

Jeśli spodziewaliście się kolejnej serii, od Huawei, z oznaczeniem Mate 11, to możecie się zdziwić. Albo i nie. Sądząc po modelach P, mogło się to wydawać prawdopodobne. W końcu mieliśmy przeskok z P10 na P20. Teraz podobnie sprawy mają się z Huawei Mate 20. Wszystko to w oparciu o znak towarowy. Czyżby sukces P20 wpłynął na taką decyzję?

Huawei Mate 20 to nie jedyna nowość

Jak się okazuje, Mate 20 to nie jedyny model, który zastrzeżono znakiem towarowym. Aż siedem kolejnych serii urządzeń zostało już „zaklepanych” – Mate 30, Mate 40, Mate 50, Mate 60, Mate 70, Mate 80 jak i oczywiście Mate 90.

Huawei Mate 20

Na temat Huawei Mate 20 nie wiadomo zbyt wiele, żeby nie powiedzieć, że jest owiany tajemnicą. Prawdopodobnie zostanie zaprezentowany wraz z nowym procesorem, jakim jest Kirin 980. Do tego wspierać go będzie 8 GB RAMu. Pierwszy raz tyle pamieci w telefonie od Huawei mogliśmy zobaczyc w modelu Honor 10 GT.

Huawei Mate 20

Jeśli wierzyć plotkom, istnieje szansa, że dostanie od ekran OLED. Zapewne część z was cieszy się na takie informacje. Przygotowane mają być trzy wersje tego modelu, co wydaje się być raczej standardem. Data premiery? Nie jest znana, aczkolwiek skoro Mate 10 zaprezentowano w październiku, to podobnej daty można oczekiwać w przypadku Mate 20.

Mamy potwierdzone informacje na temat Huawei Mate 20 – cena i data premiery nie są tajemnicą

Czekacie na nowego Huawei Mate 20?

Źródło:

gizchina.com