Xiaomi Mi A2 zadebiutuje za 2 tygodnie. O ile plotki się potwierdzą


Xiaomi Mi a2/mi6x 2

Xiaomi Mi6x zadebiutował na rynku pod koniec kwietnia, czyli ponad 2 miesiące temu. Wciąż jednak nie pojawiły się oficjalne informacje na temat premiery jego międzynarodowego odpowiednika – Xiaomi Mi A2. Teraz jednak w sieci pojawiły się informacje, które zdradzają datę premiery nowego modelu oraz jego warianty.

Xiaomi Mi A2 pod koniec lipca

Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez serwis MySmartPrice, Mi A2 zadebiutuje w Hiszpanii już 25 lipca. Dodatkowo pod koniec czerwca Xiaomi zapowiedziało na 24 lipca wydarzenie, które będzie miało miejsce właśnie w tym kraju.

🤩Want a flight & hotel paid trip to Madrid for a Global Event on July 24th*? Simply become #MiExplorers here, 20 seats available ️ bit.ly/2tFnVd4*The right of final interpretation belongs to Xiaomi Inc.

Zveřejnil(a) Mi dne Středa 27. červen 2018

Choć wciąż nikt nie potwierdził, że to będzie kolejne urządzenie z Android One na pokładzie, to łącząc te dwa fakty możemy śmiało zakładać, że czeka nas premiera Xiaomi Mi A2.

xiaomi mi a2 przeciek

Co więcej, MySmartPrice opublikowało także informacje na temat kolorów oraz wersji pamięci, jakie zadebiutują w Hiszpanii. Zgodnie z grafiką widoczną powyżej, 25 lipca Xiaomi Mi A2 do kupienia będzie w kolorze złotym, niebieskim oraz czarnym. Do sprzedaży natomiast trafią następujące warianty pamięci:

  • 4 / 32 GB,
  • 4 / 64 GB,
  • 4 / 128 GB,
  • 6 / 128 GB.

Jeśli chodzi o pozostałą specyfikację, to nie wiadomo zbyt wiele. Jeśli jednak urządzenie będzie międzynarodowym bliźniakiem modeli Mi6x, to jego sercem będzie Snapdragon 660, na froncie znajdzie się wyświetlacz o przekątnej 5,99 cala i rozdzielczości FullHD, a całośc zasilać będzie bateria o pojemności 3010 mAh.

Kto czeka na premierę Xiaomi Mi A2?

Źródło:

mysmartprice