Nubia Z18 w GeekBench – znamy część specyfikacji


Czyżby zbliżał się czas wprowadzenia na rynek nowego telefonu od Nubia? Na to wygląda! Na stronie GeekBench pojawiła się właśnie kluczowa specyfikacja nadchodzącego modelu Nubia Z18. Nie znamy daty premiery, jednak informacje o jej prawdopodobnej specyfikacji wydają się na ten moment ważniejsze niż sama data debiutu.

Poznajcie to co najważniejsze o Nubia Z18

Na wspomnianej stronie można ujrzeć wpis o telefonie z numerem kodowym NX606J, który uważany jest za model Nubia Z18. Jakiś czas temu w AnTuTu pojawił się wynik urządzenia o takim samym numerze. To właśnie dzięki AnTuTu wiemy, że telefon pojawi się w więcej niż dwóch wersjach kolorystycznych.

Według informacji jakie możemy znaleźć, nowość od Nubii ma mieć Snapdragona 845, 6/8 GB RAMu oraz system Android 8.1 Oreo. W testach rdzeni uzyskał on następujący wynik – pojedynczy rdzeń 2344 pkt, wielordzeniowy to 8933 punktów.

Nubia Z18

Jeśli chodzi o jego wygląd, to Nubia Z18 ma mieć notcha w swoim 5.99 calowym ekranie o rozdzielczości FullHD+. Jeśli wierzyć TENAA, telefon będzie dostępny w dwóch wersjach pamięciowych – 6/64 GB lub 8/128 GB. Jeśli tak się stanie, to trzeba przyznać, że będzie to konkretny smartfon. Na pleckach powinniśmy znaleźć skaner linii papilarnych oraz podwójny aparat o rozdzielczości 24 + 8 Mpix. Z przodu znajdziemy oczko 8 Mpix. Całość pracować ma na baterii 3350 mAh.

Możliwe jest, że wraz z debiutem modelu Z18 pojawi się także Nubia Z18S, która ma nie mieć notcha i prawdopodobnie będzie niemalże w pełni bezramkowa. Spodziewać się można, że już niedługo telefon ujrzy światło dzienne na rynku chińskim, lecz przypominam, że data premiery wciąż nie jest znana.

Czyżby zapowiadała się petarda od Nubii? Co o tym myślicie?

Źródło:

gizmochina.com