Biały Xiaomi Mi Mix 3 wyciekł do internetu wraz z prawdopodobnymi cenami


Xiaomi Mi Mix 3 1

Całkiem niedawno byliśmy świadkami premiery Mi Mixa 2s, a już mamy do czynienia z przeciekami na temat jego następcy. Mi Mix 3, przypuszczalnie, ponownie pojawił się w internecie jednak tym razem jest to biała wersja kolorystyczna. Myślę, że jest duże prawdopodobieństwo, iż bezramkowiec Xiaomi będzie właśnie tak wyglądać.

Wcześniejsze zdjęcie omówił Karol, jeżeli ktoś chciałby sobie przypomnieć to zapraszam do lektury jego wpisu.

mi mix 3 bialy

Nowe zdjęcie pokazuje telefon zupełnie od przodu. Widzimy, że wyświetlacz zajmuje prawie całą powierzchnię frontu urządzenia. Producent postanowił dodać trochę harmonii i wszystkie ramki wydają się być podobnej grubości – wreszcie zniknęła bródka. Wraz z nią nie ma miejsca na przedni aparat, który zawsze był na dole. Ciekawi mnie czy Xiaomi zdectduje się na wysuwany element tak jak Oppo lub Vivo. Po prawej stronie znajdują się przyciski, a u góry głośnik do rozmów.

mi max 3 cena

W internecie pojawiła się też krótka notatka na temat cen Mixa 3. Według niej, pojawią się dwa warianty: zwykły (ceramiczny tył plus metalowa ramka) i z ceramicznym unibody. Myślę, że tego mogliśmy się spodziewać. Różne konfiguracje pamięci w zwykłej wersji i ich ceny prezentują się następująco:

  • 6 GB + 64 GB za 3399 juanów (ok. 1885 zł)
  • 6 GB + 128 GB za 3699 juanów (ok. 2052 zł)
  • 8 GB + 128 GB za 3999 juanów (ok. 2218 zł)
  • 8 GB + 256 GB za 4299 juanów (ok. 2384 zł)

Oczywiście mowa tu o cenach na rynku chiński, jeśli urządzenie trafi do Polski na pewno będą wyższe.

Telefon, według tego obrazka, ma mieć 4000 mAh. Tłumacz podpowiada frazę „kamera ekranowa”, ciekawe czy faktycznie takie coś mogłoby powstać. Natomiast przetłumaczenie ostatniego zdanie mówi coś o specjalnej wersji „Ferrari”. Nie wiem czy to wpływa korzystnie na prawdziwość tego screena, czy też nie, bo ostatnio pisaliśmy właśnie o takiej wersji. Pogłoski mówią także o potrójnej kamerze z tyłu tak jak w Huaweiu P20 Pro, ale ile w tym prawdy, niewiadomo.

Czy podoba Wam się taki wygląd Xiaomi Mi Mix 3?

Wybrane oferty z chińskich sklepów