Współpraca Xiaomi z Interem Mediolan – będzie specjalne wydanie Xiaomi Roborock Sweep One


Xiaomi Roborock Sweep One inter mediolan

Xiaomi ogłosiło, że nawiązało współpracę z klubem piłkarskim Inter Mediolan – Football Club Internazionale Milano S.p.A. Producent został partnerem klubu w Chinach. Razem ze współpracą idzie w parze szerzenie wzajemnego marketingu, promocji jak i dostosowanie produktów pod tę współpracę. Obydwie marki zdecydowały się na wydanie nowej wersji inteligentnego odkurzacza – Roborock Sweep One spersonalizowaną pod włoski klub.

Xiaomi promuje urządzenia korzystając z każdej możliwości

Roborock Sweep One to drugie urządzenie wydane przez Shiji Technology – pierwszym był Xiaomi Mi Vacuum Cleaner. Oferuje on lepszą wydajność względem poprzednika, jeśli tak można określić pracę odkurzacza. Dlatego też wersja klubowa dotyczy nowszego modelu, który zmodernizowano pod względem wyglądu, a także dodano ekskluzywny pakiet głosowy. Tak, pakiet głosowy w odkurzaczu…

Xiaomi Roborock Sweep One inter mediolan

Wersja Interu charakteryzuje się lepszymi rozwiązaniami względem poprzednika. Wyposażono go w opracowany samodzielnie, precyzyjny czujnik laserowy LDS, który może skanować pomieszczenie z prędkością 5 x 360°/ sekundę dzięki specjalnemu algorytmowi SLAM. Tworzy on dzięki niemu rzeczywiste mapy pomieszczenia i może zaplanować sobie trasę czyszczenia. Moc ssania wynosi 2000 Pa, co zapewnić ma oczywiście dobrą wydajność.

Jednocześnie, odkurzacz Xiaomi zapewnia funkcję zamiatania jak i ścierania, wykorzystując do tego nowy system wilgotnego ścierania. Zbiornik na wodę, w postaci szufladki, jest bardziej poręczny, szybszy i wygodniejszy w demontażu.

Xiaomi Roborock Sweep One inter mediolan

Dodatkowo, obsługuje on funkcję czyszczenia określonej powierzchni a co za tym idzie, możemy mu wskazać obszar, który ma wyczyścić. Używając aplikacji na telefonie rysujemy mu trasę na ekranie, a on, jak na inteligentne urządzenie przystało, wyczyści dany teren.

Cena tego sprzętu to 2999 juanów, co w przeliczeniu daje około 1675 PLN. Dostępny będzie wyłącznie w Sunung Tesco – zarówno online jak i w sklepach fizycznych – w Chinach.

Mamy tutaj fanów tego zespołu? Kto chciałby kupić odkurzacz z logo Inter Mediolanu?

Źródło:

mydrivers

Wybrane oferty z chińskich sklepów

Last updated on 23 września 2018 21:56