Huawei ma Porsche, Oppo Lamborghini, więc dlaczego Xiaomi miałoby nie mieć Ferrari?


Huawei, wraz z Porsche wydaje specjalne wersje swoich smartfonó np. Mate RS Porsche Design. Oppo Find X wyszedł również w wersji Lamborghini Edition. Wersje te łączy przede wszystkim wysoka cena, kilka ciekawych rozwiązań i ekskluzywny wygląd. Dlaczego Xiaomi miałoby zostać za plecami konkurencji?

Wyścigowa wersja Xiaomi Mi MIX 3

Koncepcje takiej współpracy pojawiają się na Weibo. Jeden z użytkowników wrzucił rendery hipotetycznej wersji Xiaomi Mi MIX 3 Ferrari Edition. Charakteryzuje ją czarna, ceramiczna pokrywa ze złotymi detalami. Z tyłu znajdziemy potrójny aparat, który nie wygląda jednak prawdziwie.

Xiaomi Mi MIX 3 Ferrari Edition

Użytkownik Weibo stawia na innowacje, więc skoro jest to wersja „premium” telefonu, to nie można w niej znaleźć standardowego skanera linii papilarnych. Według niego, będzie on umieszczony pod ekranem.

Jak wyglądają sugerowane ceny? Myślę, że 7999 juanów to odpowiednia kwota, aby zdecydować się na inny model – toż to ponad 4500 zł. Mimo wszystko, byłby on tańszy niż podobne modele u konkurencji.

oppo find x lamborghini
Oppo Find X Lamborghini Edition

Nie rozumiem do końca tego, że są chętni na takie wydania. Czy naprawdę wygląd i renoma są aż tak pożądana, że ludzie są w stanie przepłacić „bardzo” za to, żeby mieć w nazwie markę samochodów czy logo obok Xiaomi? Dla mnie jest to co najmniej dziwne. Z drugiej strony – kto bogatemu zabroni?

Pamiętajmy jednak o tym, że są to oczywiście tylko rendery  i luźne plotki, ale kto wie, czy jakiś „szef” w Xiaomi nie ma tego w planie? Może jeszcze nas zaskoczą pod koniec tego roku!

Jakie jest wasze zdanie na temat takiej wersji Xiaomi? Chcielibyście telefon sygnowany logo Ferrari?

Źródło:

gizchina.it