Xiaomi Mi Note 3 dostanie MIUI 10, a z nim Androida Oreo


xiaomi mi note 3
Xiaomi Mi Note 3

Pewnie zastanawialiście się dlaczego Xiaomi Mi Note 3 nie jest w pierwszej turze urządzeń, które dostaną MIUI 10. Nie było go także na liście telefonów, których użytkownicy już teraz mogą aplikować do testów. Teraz jednak przedstawiciele firmy odpowiedzieli na pytania fanów!

MIUI 10 na Xiaomi Mi Note 3 trochę później

Okazuje się, że wraz z MIUI 10, Xiaomi Mi Note 3 ma dostać także Androida Oreo. Taka wiadomość została przekazana użytkownikom modelu przez wpis na oficjalnym forum MIUI. Według niego nowa wersja MIUI bazująca na Androidzie 8.0 jest właśnie testowane przez deweloperów. Z powodu występowania pewnych błędów oraz problemów z niestabilnością i wydajnością systemu jest to wciąż wersja niedostępna dla użytkowników.

miui 10

Z tego też powodu MIUI 10 nie pojawi się tak szybko na Mi Note 3. Błędne okazały się natomiast założenia wielu osób, że to nieudany telefon i Xiaomi go olewa. Według informacji z forum system zostanie wydany w lipcu.

Xiaomi Mi8, Xiaomi Mi8 Explorer Edition, Xiaomi Mi8 SE oraz MIUI 10 oficjalnie zaprezentowane!

Ta wiadomość dotyczy oczywiście wersji MIUI China (na którym bazuje modyfikacja Xiaomi.eu), więc zapewne po przejściu beta testów, wśród użytkowników, trafi do chińskiej wersji stabilnej.

Cieszycie się na tę wiadomość? Mamy tutaj użytkowników Xiaomi Mi Note 3?

Źródło:

miui.com