Xiaomi Mijia Mosquite Repellent: czy odstraszacz komarów Xiaomi zrobi rewolucję?


pułapka na komary xiaomi mijia mosquito repellent

Czego najbardziej nie lubicie latem? Ja osobiście nie znoszę komarów, szczególnie kiedy wlatują do mojego pokoju przez otwarte okno i zakłócają mi spokój. Jeśli i Wy macie dosyć uprzykrzania letnich wieczorów, przez te brzęczące stworzenia, to nowy produkt od Xiaomi powinien przypaść Wam do gustu – oto odstraszacz komarów Xiaomi Mijia Mosquito Repellent! 

Xiaomi Mijia Mosquito Repellent

Odstraszacz jest zasilany przez dwa akumulatory AA, nie potrzebuję więc prądu z gniazdka co czyni ją niesamowicie wygodną i mobilną. Spokojnie możemy zabrać ją ze sobą na wakacje.

pułapka na komary xiaomi mijia mosquito repellent

Odstraszacz komarów Xiaomi możemy ustawić również w tryb 10 godzinnej pracy, tak żeby wyłączył się (np. po grillu) w celu oszczędzania energii. W zestawie od producenta otrzymujemy odstraszacz, baterię potrzebne do jej zasilenia oraz instrukcję obsługi (po chińsku, jeśli kupujemy z Chin).

pułapka na komary xiaomi mijia mosquito repellent

Odstraszacz komarów Xiaomi dostępny jest jedynie w kolorze białym i możemy kupić go w chińskich sklepach w cenie od 60 do 105 złotych (linki poniżej). Osobno należy dokupować dedykowane wkłady do urządzenia, a każdy wystarczy na około 90 dni użytkowania.

Dla mnie odstraszacz komarów Xiaomi to super rzecz. Nienawidzę komarów i zrobię wszystko żeby się ich pozbyć.
A jak wam podoba się to urządzenie?

Źródło:

gizchina.it

$32.99
$64.04
in stock
Geekbuying.com