Xiaomi Mi Mix 2S oficjalnie trafił do polskich sklepów


Xiaomi Mi Mix 2S 2

Xiaomi Mi Mix 2s został zaprezentowany już jakiś czas temu, bo w marcu bieżącego roku. Jest słuszną ewolucją Mi Mixa 2, a największej zmianie uległ tylny aparat fotograficzny, który dostał drugi obiektyw. Teraz model ten oficjalnie pojawia się w ofercie polskich sklepów.

Xiaomi Mi Mix 2s trafił do polskiej dystrybucji

Urządzenie pojawiło się w polskiej dystrybucji (ABC Data) w ubiegłym tygodniu. Nowy flagowiec jest już dostępny w oficjalnych sklepach – na www.mi-home.pl oraz w warszawskim Mi Store. Na razie jest to tylko wersja z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej w cenie 2599 PLN. Później dołączy do niej także wersja 128 GB. A już za kilka dni pojawi się w sklepach drugiego polskiego dystrybutora – Ingram.

Xiaomi Mi Mix 2S 9
Bezramkowy Mi Mix 2S łączy oryginalny design i najnowocześniejsze technologie. Dzięki SoC Snapdragon 845 i nakładce MIUI 9 telefon nie powinien się zamyślić podczas pracy. Urządzenie posiada „pełnoekranowy” wyświetlacz o przekątnej 5,99 cala i proporcjach 18:9, lecz niech Was to nie przerazi, gdyż małe ramki sprawiają, że wcale nie jest taki ogromny. Na naszym rynku jest dostępny w kolorach czarnym i białym.

Xiaomi Mi Mix 2S 6

Na uwagę zasługuje też aparat fotograficzny, o którym wspominałem na samym początku. Posiada on matrycę Dual Pixel, która pozwala na niemal natychmiastowe ustawienie ostrości, oraz jest wspomagany przez sztuczną inteligencję. Niedługo trafi do niego także oprogramowanie aparatu z Xiaomi Mi8, które wprowadzi jeszcze kilka poprawek. Jego główny obiektyw o świetle f/1.8 został wyposażony w 4-osiową optyczną stabilizację obrazu. Drugi jest teleobiektywem o jasności f/2.4 i pozwala uzyskać dwukrotne bezstratne przybliżenie.

Trzeba przyznać, że dystrybutor dość wysoko wycenił bezramkowca Xiaomi, szczególnie, że z Chin nabyć go można za około 1800 zł. Myślę, że działanie takie jest celowe, byśmy już niedługo mogli dostać jakieś promocje lub obniżkę ceny.

Jesteście chętni na zakup Xiaomi Mi Mix 2s?
Jeśli wciąż macie wątpliwości to jego recenzja pojawi się u nas za kilka dni!

Źródło:

Informacja prasowa