Xiaomi Mi Max 3 najprawdopodobniej został certyfikowany w Chinach!


Xiaomi Mi Max 3
Koncept Xiaomi Mi Max 3

Wiele osób liczyło na premierę Xiaomi Mi Max 3 razem z Xiaomi Mi8. Phabletu jednak nie zobaczyliśmy, a prezes zapowiedział, że nowe urządzenie zadebiutuje już w lipcu. Teraz w sieci pojawiły się informacje o certyfikowaniu tego modelu w Chinach.

Xiaomi Mi Max 3 certyfikowany

Nadchodzący telefon Xiaomi pojawił się w chińskim urzędzie certyfikacji 3C. Z udostępnionych informacji wiemy, że model oznaczony M1807E8S będzie wspierał szybkie ładowanie 12V / 1.5A.

xiaomi mi max 3 3c

Nadchodzący telefon, według najświeższych plotek, wyposażony zostanie w procesor Snapdragon 710. Jest to o tyle możliwe, iż układ ten zadebiutował niedawno w Xiaomi Mi8 SE, więc producent może chcieć ponownie z niego skorzystać. Dodatkowo użytkownicy będą mieli do dyspozycji co najmniej 4 GB RAMu, 64 GB pamięci wewnętrznej oraz podwójny aparat. Całością najpewniej zarządzać będzie Android 8.1 Oreo z nakładką MIUI 10, której globalne beta testy wystartowały.

Xiaomi Mi Max 3
Koncept Xiaomi Mi Max 3

Niestety nie wiadomo nic więcej na temat możliwej specyfikacji tego modelu, jednakże jeśli Xiaomi postanowi iść z bezramkowym trendem, jednocześnie utrzymując pokaźne wymiary urządzenia, to spodziewać się możemy smartfona o wyświetlaczu mającym przekątną na poziomie 7 cali. Przy takim ekranie zasilanie prawdopodobnie zapewni bateria o pojemności 4000 mAh.

Niestety, Xiaomi wciąż nie podało żadnych dodatkowych informacji na temat nowego modelu. Pozostaje nam więc czekać do lipca i liczyć na dodatkowe przecieki na temat Xiaomi Mi Max 3.

Czego oczekujecie od phabletu Xiaomi? Czy 7-calowy ekran byłby odpowiedni?

Źródło:

gizchina.it