Cena Vivo NEX S i Vivo NEX może okazać się akceptowalna


vivo nex plakat

Premiera Vivo NEX zaplanowana jest na 12 czerwca. O samym smartfonie wiemy już całkiem sporo, a teraz pojawiły się informacje o prawdopodobnej cenie nowego bezramkowca!

Vivo NEX nie będzie najtańszy, ale najdroższy też nie

Nadchodzący telefon chińskiego giganta zadebiutuje w dwóch wariantach. Vivo NEX S – mocniejszy – zostanie wyposażony w Snapdragona 845, natomiast Vivo NEX – słabszy – pracować będzie pod kontrolą Snapdragona 710. Teraz w chińskim serwisie społecznościowym Weibo pojawiły się informacje na temat prawdopodobnej ceny obu wariantów.

vivo nex cena

Zgodnie z ostatnimi przeciekami, cena Vivo NEX zaczynać się będzie od 3798 juanów (około 2150 zł), podczas gdy cena mocniejszego wariantu wyniesie co najmniej 4498 juanów (około 2550 zł). Prawdopodobnie mowa tutaj modelu NEX S w wersji 8 / 256 GB. Jeśli te ceny okażą się prawdziwe, to będzie to jeden z droższych chińskich telefonów na rynku (nie mówiąc o wynalazkach ze złota i skóry). Warto jednak pamiętać, że z ceną przyjdzie naprawdę interesująca specyfikacja.

vivo nex

Ostatnie przecieki sugerują, że Vivo NEX S dostanie 8 GB RAMu i 128 GB / 256 GB pamięci wewnętrznej. Słabszy wariant natomiast dostanie 6 GB RAMu i 128 GB pamięci wewnętrznej. W obu modelach znajdzie się wyświetlacz o przekątnej 6,59 cala o rozdzielczości FullHD+ (2316 x 1080 px). Za zasilanie odpowiadać ma bateria o pojemności 4000 mAh. Za zdjęcia odpowiadać ma podwójny aparat 12 Mpix + 5 Mpix oraz wysuwana kamera selfie 8 Mpix. Najciekawszym elementem będzie jednak skaner linii papilarnych w ekranie, który znajdzie się w modelu Nex S, podczas gdy standardowy wariant dostanie skaner na pleckach.

Co myślicie o takich cenach nadchodzących telefonów Vivo?

Źródło:

weibo