DJI Phantom 4 Pro V2.0 zamiast Phantoma 5? Na chwilę obecną tak…


dji phantom 4 pro v2.0

DJI Phantom 4 Pro V2.0 jest o 60% cichszy od swojego poprzednika oraz wzbogacony o szereg usprawnień innowacji – tak właśnie DJI przedstawia ulepszonego Phantoma, którego premiera odbyła się kilka dni temu. 

DJI Phantom 4 Pro V2.0 OcuSync HD

Podstawowy Phantom 4 Pro pozwalał użytkownikowi na podgląd transmisji z drona w systemie LightBridge. Natomiast jego odświeżony wariant pozwoli na transmisję Ocu Sync HD, która cechuję się bardzo wysoką rozdzielczością przekazywanego obrazu oraz minimalnym opóźnieniem. Używając tej technologii dron może się łączyć z goglami od DJI zapewniając pierwszoosobowe wrażenia z lotów.

dji goggles

Latanie teraz dużo bardziej ciche

Hałas silników i śmigieł DJI Phantom 4 Pro V2.0 zredukowano o 60% względem poprzednika. O ile dla większości droniarzy nic to za bardzo nie zmienia, o tyle miłośnicy lotów krajobrazowych powinni być zadowoleni.

W specyfikacji technicznej bez zmian

Odświeżona wersja będzie oferować dokładnie to co starszy brat – tot do 30 minut (realnie około 27 min.), zasięg transmisji do 7 kilometrów, 5-kierunkowe wykrywanie przeszkód oraz ten sam sensor fotograficzny co w poprzedniku.

Nowy kontroler

DJI Phantom 4 Pro V2.0 będziemy mogli nabyć również z nowym kontrolerem wyposażonym w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD, który ma pozwolić na świetną pracę w pełnym słońcu.

Przedstawiamy porównanie z Phantomem 4 Pro

dji phantom 4 pro v2.0

Dostępność i cena DJI Phantom 4 Pro V2.0

Nową wersję drona kupimy już za 1699€, co w przeliczeniu daje około 7270 zł. Natomiast za wariant z nowym kontrolerem zapłacić przyjdzie aż 1999€ (około 8550 zł).

Co wy sądzicie o nowym Phantomie? Warto dopłacić względem poprzednika czy nowości wprowadzone w odświeżonym modelu was nie przekonują? Dajcie nam znać!