Bilety na premierę OnePlus 6 wyprzedane w niecałe 10 godzin!


oneplus 6 rendery

Informacje na temat daty premiery OnePlus 6 zostały potwierdzone przez producenta dwa dni temu. Jednocześnie z opublikowaniem tych nowości do sprzedaży trafiło ponad 1000 biletów, które upoważniały do wejścia na prezentację urządzenia 16 maja w Londynie. Czas, w którym wyprzedały się wszystkie wejściówki zaskoczył nawet samą firmę OnePlus!

Wystarczyło dziesięć godzin!

Producent informuje, że bilety zostały zakupione nie tylko przez mieszkańców samej Anglii czy innych europejskich krajów, ale nawet przez osoby mieszkające w USA, Kanadzie czy Hong Kongu. To, według Carl Pei pokazuje siłę społeczności, która gromadzi się wokół urządzeń OnePlus. CEO firmy z Państwa Środka podziękował wszystkim tym, którzy zdecydowali się na zakup wejściówki. Co więcej nie umie się on doczekać aż zobaczy reakcję ludzi na ich najnowszy smartfon – OnePlus 6.

OnePlus 6

Do sprzedaży trafiło ponad 1000 biletów. Wszystkie zostały wyprzedane jako „Early Bird” w cenie 18 euro w ciągu zaledwie 10 godzin. Wszyscy ci, którzy nie mogą osobiście pojawić się w Londynie będą mogli zobaczyć na żywo prezentację urządzenia dzięki transmisji udostępnionej na stronie firmy. Już dziś możecie dodać datę 16 maja do kalendarza aby nie przegapić premiery.

I chociaż do prezentacji zostało jeszcze trochę czasu to na temat specyfikacji OnePlus 6 wiemy naprawdę sporo. Qualcomm Snapdragon 845 i 6 GB lub 8 GB RAMu (w zależności od wersji) w połączeniu z optymalizacją Oxygen OS mają sprawić, że urządzenie będzie znacznie szybsze i wydajniejsze od konkurencji. Oczywiście nie zabraknie tradycyjnego wcięcia w górnej części ekranu. Na pleckach mamy znaleźć dwa aparaty, 20 Mpix + 16 Mpix, a całość ma posiadać certyfikat wodoodporności IP67 lub IP68.

oneplus 6 szkło

To wszystko ma sprawić, że OnePlus 6 będzie jednym z najciekawszych flagowców tego roku. Jednocześnie wszystko wskazuje na to, że będzie od droższy od OnePlus 5T. O ile? Tego na dzień dzisiejszy nie wiemy. Czy chiński producent jeszcze czymś nas zaskoczy? Może OnePlus posiada jakiegoś asa w rękawie, którego ujawni dopiero 16 maja? Miejmy taką nadzieję. Z niecierpliwością czekamy na premierę!

Co myślicie o OnePlus 6? Udało się komuś z was kupić bilet na jego prezentację? Zapraszamy do dyskusji!