Specyfikacja i zdjęcia DJI Phantom 5 wyciekła do sieci!


dji phantom 5 3

Kilka tygodni temu firma DJI zaprezentowała światu Zenmuse XT2 czyli rewolucyjną kamerę termowizyjną, która ma całkowicie odmienić inspekcje wykonywane przy pomocy dronów. Nowa kamera nie ma być jednak jedyną nowością chińskiego giganta. Bez wątpienia fani firmy czekają na premierę DJI Phantom 5, którego specyfikacja i zdjęcia właśnie pojawiły się w sieci!

Brak niespodzianek?

Oczywiście na pełną specyfikację będziemy musieli poczekać najprawdopodobniej do samej premiery urządzenia, ale już dziś pojawiają się przecieki, które wydają się bardzo prawdopodobne. Są to oczywiście plotki, które musimy traktować z lekkim przymrużeniem oka, ale pamiętajmy o tym, że niejednokrotnie tego typu informacje okazywały się prawdą. Co możemy powiedzieć na dzień dzisiejszy o DJI Phantom 5? Sam wygląd drona nie ulegnie zmianie. Na zdjęciach widzimy czarno-szarą wersję kolorystyczną, która przypomina to co znaliśmy już wcześniej, a mianowicie DJI Phantom 4 Pro Obsydian. Czy to oznacza, że chiński producent na dobre zrezygnuje z białej kolorystyki? Tego nie możemy być pewni, ale najprawdopodobniej nowa odsłona Phantoma pojawi się zarówno w białej i jak ciemnej wersji.

Nowy czterowirnikowiec DJI ma posiadać kamerę z 1-calową matrycą CMOS (taką jak w Phantom 4 Pro) oraz z możliwością wymiany obiektywów. W sklepie DJI mają się pojawić obiektywy 15 mm, 24 mm, 35 mm oraz 50 mm. To wszystko ma sprawić, że Phantom 5 będzie jeszcze lepszym narzędziem dla wszystkich profesjonalistów wykonujących zdjęcia i filmy z powietrza.

Nowy dron DJI ma rozpędzać się do prędkości 88.5 km/h. Zasięg ma wynieść około 7 km. Jedna bateria ma wystarczyć na 33 minuty lotu. Co z ceną? Ta, według ostatnich plotek, ma wynieść około 1600$. Niestety nie pojawiły się informacje dotyczące daty premiery urządzenia. Czy chiński producent jeszcze czymś nas zaskoczy? Tego powinniśmy dowiedzieć się już niedługo. Czekamy z niecierpliwością!

dji phantom 5 2

Używacie na co dzień dronów DJI? Czego oczekujecie po Phantomie 5? Zapraszamy do dyskusji!

Źródło:

gizmochina.com

Wybrane oferty z chińskich sklepów

DJI Spark Fly More Combo White on sale!

Promo code is required.
Price - $699.99
Quantity - 20
23% OFF   Start date: 16 marca 2018 End date: 16 kwietnia 2018
€910,08
30 new from €484,00
20 used from €775,69
Amazon.de
Free shipping
Last updated on 25 września 2018 10:34